loading

BIO Chia 200 g

Značka: Iswari | Kód: z4414
Iswari BIO Chia 200 g
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Chia semienka ako tradičné potravina Aztékov sú v súčasnej dobe stále populárnejšie ako skvelý zdroj energie pri fyzickej námahe. Sú prezývaná ako "runner food", pretože majú schopnosť dodať výdrž a vitalitu pri extrémne dlhých bežeckých výkonoch.
Chia semienka vďaka svojej hydrofilné schopnosti (váži vodu v množstve až 12x väčším ako je hmotnosť semienok) priebežne dodávajú telu tekutiny. Sú výnimočne bohatým zdrojom nenasýtených mastných kyselín omega 3 a tiež vápnika, ktorý vďaka prítomnosti bóru dokáže veľmi dobre metabolizovať a zapracovať ho do organizmu.

Chia semienka ďalej obsahujú veľké množstvo železa, draslíka, zinku, horčíka, medi a vitamínov skupiny B (najmä riboflavín, niacín a tiamín).

Ako používať:

Užívajte max. 2 polievkové lyžice denne. Chia semienka sa tradične používajú do cereálií a pečiva, jogurtu atď. Ako namočenú je možné konzumovať aj samotné.

Chia je vo svojej domovine v Mexiku konzumovaná okrem iného ako nápoj zvaný "chia fresca". Ide o osviežujúci energetický drink, ktorý je vhodné piť pred alebo počas náročného fyzického výkonu. Pripraví sa zmiešaním 2-3 lyžičiek semienok s 250 ml vody. Po odstátia cca 15 min. sa pridá sirup z agáve, limetka, lístok mäty a všetky ingrediencie sa premiešajú.

Balenie:

200 g (sypký prášok)

Upozornenie:

Neobsahuje lepok. Chia sa neodporúča ľuďom, ktorí majú nízky tlak a ďalej tým, ktorí berú lieky na riedenie krvi. Nepodávajte deťom do 3 rokov. Skladujte v suchu a chlade. Krajina pôvodu - produkcia mimo EÚ.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie chia semienka a ďalšie produkty zdravej výživy .

Informacie o značke Iswari

Značka ISWARI prináša na trh širokú ponuku superpotravín. Superpotraviny sú plodiny s mimoriadnymi nutričnými vlastnosťami, ktoré výrazne podporujú naše celkové zdravie.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


85%
Hodnotenie
100%

19.11.2019
Pretože som o tom čítala a chcem to vyskúšať či potom sa budem cítiť lepe.Děkuji.
Ludmila Richterová
10%

19.11.2019
zatiaľ ho užívam len týždeň a to je na hodnotenie veľmi krátka doba
100%

19.11.2019
Používam bežne, chcela som vyskúšať iného dodávateľa.
100%

19.11.2019
100%

19.11.2019
HORE