loading

Bio CoQ10 100 mg 60 kapsúl

Značka: Australian Remedy | Kód: z44070
Australian Remedy Bio CoQ10 100 mg 60 kapsúl
Vege
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegetariánske produkty

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Certifikát
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  3 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 6 mesiacov
  × Lehota na vrátenie 6 mesiacov

  6 mesiacov na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 6 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Prípravok Bio Koenzým Q10 vďaka špeciálnej receptúre s extraktom čierneho korenia a vitamínom E je určený pre dokonalé vstrebanie a dosiahnutie maximálneho efektu.

Zloženie v 1 kapsuli:

100 mg  Koenzým Q10
 • Prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom, ak sa v jednej dávke aspoň 1,5 mg vitamínu E.
 • Normálne funkcie dýchacieho systému
 • antioxidant
 • Normálny stav pokožky
 • Normálna činnosť nervovej sústavy
 • Trávenie - telesná hmotnosť
 • Pohlavný systém u žien
 • zdravie pečene
 • Obeh v jemných krvných cievach a kapilárach

Prídavné látky:

stearan horečnatý, koloidný oxid kremičitý, hydrogénfosforečnan vápenatý, mikrokryštalická celulóza, čistá vegetariánska želatína (kapsule)

Dávkovanie:

Užívajte 1 kapsulu denne s jedlom.

Balenie:

60 kapsúl - dávka na 2 mesiace

Upozornenie:

Doplnok stravy. Neobsahuje cukor, škrob, lepok, kvasnice, mliečne zložky, umelé farbivá, dochucovadlá, konzervanty ani živočíšne zložky. Pred užívaním Koenzýmu Q10 sa vzhľadom k vášmu aktuálnemu zdravotnému stavu a prípadne predpísaným liekom poraďte s vaším lekárom. Neužívajte počas liečby warfarínom bez konzultácie s lekárom. Pri dodržaní odporúčaného dávkovania neboli preukázané žiadne významné vedľajšie účinky. Skladujte na tienistom a chladnom mieste do teploty 30 ° C, mimo dosahu detí.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky s koenzýmom Q10 .

Informacie o značke Australian Remedy

Spoločnosť AUSTRALIAN REMEDY je výhradným dovozcom a predajcom prírodných produktov renomovaného austrálskeho výrobcu pre celú Európsku Úniu. AUSTRALIAN REMEDY má vo svojej ponuke veľmi kvalitné 100% prírodné produkty, ktoré sa vyznačujú mimoriadne vysokými koncentráciami účinných látok, ktoré ostatní produkty na trhu neponúkajú. AUSTRALIAN REMEDY vám ponúka komplexný program vybraných produktov - prírodných doplnkov stravy, ktoré pomáhajú pri najčastejších zdravotných ťažkostiach alebo prispievajú k zlepšeniu a udržaniu dobrého zdravia. Veľmi nám záleží na spokojnosti našich zákazníkov a preto vo svojom sortimente ponúkame to najlepšie z Austrálskej prírody - jedinečnú koncentráciu a naozajstný účinok.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

HORE