loading

Phoenix Division Bio Green Powder - zelený čaj 3 x 25 g

Kód produktu: z4679

Produkt nie je k dispozícii. Vyberte si prosím iné produkty z Zapáchající dech.
Ďakujeme za pochopenie.

Phoenix DivisionBio Green Powder - zelený čaj 3 x 25 g135.63out_of_stock

Popis:

Bio Green tea je zelený čaj v bio kvalite, ktorý sa dováža celolistový a až tesne pred balením prechádza špeciálnou úpravou - drvením, aby sa porušila kryštálová mriežka listu a tým sa dosiahlo kvalitnejšieho a rýchlejšieho vylúhovanie všetkých látok. Čaj má potom výraznejšiu chuť aj arómu.

So stúpajúcim záujmom o zdravie mnohí z nás objavujú zelený čaj, ktorého účinky sú všeobecne známe. Nefermentovaný zelený čaj je zdravým nápojom plnohodnotné chuti sa stáročnou tradíciou, ktorého spotreba v posledných rokoch výrazne stúpa v celom západnom svete. Tradície Ďalekého východu, ušlechitlé arómu a schopnosť uvoľnenie sa - to všetko sa spája v jedinom šálke zeleného čaju.

Podľa zásad východných mysliteľov, ktorí kládli dôraz na dobrý zdravotný stav a pozitívne vyžarovanie jednoty tela i duše, zelený čaj - používaný vnútorne i zvonka - prospieva kráse. Objavte teda v zelenom čaji bohatej chute a svojou "čajovú hodinkou" vykonajte niečo dobré pre svoje telo i dušu.

Drvením čajových lístkov vysokej kvality sa získa nápoj ďaleko silnejší - výdatnejšie. Vďaka tomu stačí na jeden hrnček pol lyžičky čaju. Aby kvalita a arómu vydržali čo možno najdlhšie, je čaj balený v ochrannej atmosfére do špeciálnych trojvrstvových vrecúšok, ktoré sú hermeticky uzavreté. Vnútorná vrstva je tvorená potravinárskou fóliou.

Čaj je možné popíjať v priebehu celého dňa až do 17. hodiny (týka sa to najmä tých, ktorí trpia nespavosťou), nemá žiadne vedľajšie účinky a nie je návykový. Zelený čaj sa môže používať aj zvonka ako pleťová voda, na osvieženie unavených nôh, na regeneráciu pokožky spálenej slnkom a pod. Použitú usadeninu nevyhadzujte, ale zrieďte a použite na zalievanie izbových rastlín či záhradky. Budete prekvapení pozitívnou zmenou v raste.

Zloženie:

Množstvo 'Zložka 'Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ
xZelený čaj (Camellia sinensis, prášok)

Ako používať:

Polovicu priloženej čajové lyžičky nasypeme do hrnčeka a zalejeme horúcou vodou, nie vriacou vodou. Voda by mala mať cca 80 ° C. Po vypití možno usadeninu zaliať ešte raz, tentokrát vriacou vodou. Vznikne čaj síce chuťovo jemnejšie, ale stále s obsahom hodnotných látok. Znamená to, že dodávané množstvo čaju vystačí na dvojnásobné množstvo hrnčekov.

Balenie:

3x 25 g = 125 šálke

Upozornenie:

Bez konzervačných látok a chemických prísad.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie čaju .

Značka:

Phoenix Division

Prezerali ste tieto produkty

  • Phoenix Division Bio Green Powder - zelený čaj 3 x 25 g
Dopravné už od 1,90 €,
nad 50,00 € ZADARMO
x
Radi vám upravujeme ponuku na mieru, ale aby sme to zvládli, používame k tomu súbory cookie.
Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
OK
prvni