loading

BIO Hnedý ľan 300 g

Značka: Country Life | Kód: z4746
Country Life BIO Hnedý ľan 300 g
Bio
× Produkt spĺňa platné legislatívne podmienky pre označenie BIO.

Všetky BIO produkty

BIO certifikát
Vege
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegetariánske produkty

Vegán
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegánske produkty

Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Certifikát
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Ľanové semienko je bohatým zdrojom omega 3 mastných kyselín, lignínu, vitamínov a minerálov.

Ľanové semienko, ktoré je používané už celé stáročia, začína byť dnes cenené pre svoje vlastnosti prospievajúce zdravie. Orechová chuť ľanového semienka môže prispieť k lahodnosti radu pokrmov.

Mleté ľanové semienko môžete uchovať v chladničke až 90 dní bez toho, že by sa zmenila jeho chuť. Najlepšie však je zomlieť ho v mlynčeku tesne pred použitím. Ľanové semienko vcelku môže byť uchované za izbovej teploty až 1 rok.

Zloženie:

 • Hladina cholesterolu v krvi

Ako používať:

Namiesto 1 polievkovej lyžice margarínu alebo oleja môžete v receptoch použiť 3 polievkové lyžice mletého ľanového semienka (pečené výrobky budú rýchlejšie hnednúť.)

Namiesto 1 vajce môžete v receptoch (lievance, dolky, koláče) použiť 1 polievkovú lyžicu mletého ľanového semienka plus 3 polievkové lyžice vody. Nechajte vodu zmiešanú s namletým ľanovým semienkom najprv pár minút odstáť.

Balenie:

300 g

Upozornenie:

Skladujte pri teplote do 25 ° C a pri relatívnej vlhkosti vzduchu do 75%. Môže obsahovať stopy lepku. Krajina pôvodu India.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie semienka .

Informacie o značke Country Life

Spoločnosť COUNTRY LIFE s. r. o, bola založená na jar v roku 1991 a bola prvá, kto priniesol biopotraviny na slovenský trh. Od začiatku sme chceli pozerať na zdravý životný štýl komplexne. Prevádzkujeme sieť obchodov zdravej výživy, vegetariánske reštaurácie a bistrá, ekologickú farmu, biopekáreň, on-line obchod a veľkoobchod s uceleným sortimentom bioproduktov a produktov zdravej stravy, vrátane prírodnej kozmetiky, ekologických čistiacich a pracích prostriedkov.

Prehliadnite si certifikát značky Country Life.
Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


94%
Hodnotenie
04.07.2017
Som veľmi spokojná s produktmi, ktoré som si u vás zakúpila. ľanové semienka a Chia semienka si denne dávam buď do šalátov, alebo jogurtov. Cítim sa po nich skvele, dodávajú mi energiu. Kupovala som si ich aj skôr, ale u vás sú za dobrú cenu. Je mi 72 rokov a cítim sa zdravo. Jem veľa šalátov a surovej zeleniny, ktorú si strúhajú denne a som rada, že si tieto semienka môžem pridávať vo väčšom množstve.
15.02.2017
S produktmi som veľmi spokojná a aj naďalej si ich budem objednávať. Bio Olej ľanový a BIO Hnedý ľan majú veľmi priaznivý vplyv na zažívanie. Trpela som zápchou v menopauze. Týmto je všetko vyriešené. Užívam denne.
Ešte raz ďakujem a zostanem vašej zákazníčkou.
21.10.2016
Dobrý deň, s produktmi som moc spokojná, aj naďalej si ich bude u vás objednávať. Mala som veľké problémy so zažívaním. Po dobu, čo používam BIO Hnedý ľan a ľanový olej , Nemusím brať žiadne lieky. Je mi lepšie a som za to vďačná.
19.09.2016
S produktmi ľanový olej a hnedý ľan som spokojná. Použila som ich ako kúru na očistu čriev.
12.09.2016
BIO Hnedý ľan pôsobí veľmi dobre na trávenie a prečistenie organizmu. Rozdrvený ľan spolu s tučným tvarohom alebo inou mliečnou bielkovinou (tučnú) ničí rakovinové bunky, čo je preukázané (ľahko si to zistíte na internete). Iba farmaceutické firmy to nechcú počuť. Ľanové semienko užívame s manželom pravidelne a pomáha. konopné semienko má výbornú chuť po orieškoch, používam ho do chleba, nátierok a ujedáme aj samotné.
HORE