loading

BIO Konopné 60% vláknina - Active Colon 250 g

Značka: Iswari | Kód: z7629
Iswari BIO Konopné 60% vláknina - Active Colon 250 g
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

BIO Konopné 60% vláknina - Active Colon je neoceniteľná pre ľudí, ktorí hľadajú potraviny, ktoré dokážu zasýtiť, ale nezvyšuje sa tým energetický príjem.

Prípravok BIO Active Colon je vyrábaný špeciálnym postupom z konopných semienok tak, aby sa zvýšil nerozpustný obsah vlákniny na 60%. Nerozpúšťa sa vo vode, naopak ju vstrebáva do seba. BIO Active Colon vzniká spracovanie konopného koláča, ktorý je tvorený obrovskou masou rozomletých semienok konope, z ktorého bola odstránená väčšina oleja. Aj cez toto úsilie obsahuje

BIO Konopné 60% vláknina - Active Colon obsahuje kvalitné bielkoviny a nenasýtené mastné kyseliny (100 g prášku obsahuje celkom 4,5 g nenasýtených mastných kyselín a 19,5 g proteínov vysokej kvality). Preto sa odporúča ľuďom, ktorí by radi obmedzili svoj kalorický príjem a súčasne im ich diétny jedálniček neposkytuje pocit zasýtenia.

Zloženie:

 • Normálna činnosť srdca
 • imunitný systém

Dávkovanie:

Vmiešajte 2-5 polievkových lyžíc vlákniny denne do cereálne kaše, jogurtu alebo zmiešajte s vodou a hneď vypite. V priebehu dňa vypite dostatočné množsvo vody.

Balenie:

250 g (sypký prášok)

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chlade. Krajina pôvodu EÚ.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky s kanabisom .

Informacie o značke Iswari

Značka ISWARI prináša na trh širokú ponuku superpotravín. Superpotraviny sú plodiny s mimoriadnymi nutričnými vlastnosťami, ktoré výrazne podporujú naše celkové zdravie.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE