loading

Bio Konopné semienko lúpané 100 g

Značka: Country Life | Kód: z4220
Country Life Bio Konopné semienko lúpané 100 g
Bio
× Produkt spĺňa platné legislatívne podmienky pre označenie BIO.

Všetky BIO produkty

BIO certifikát
Vege
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegetariánske produkty

Vegán
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegánske produkty

Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Certifikát
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Konopné semienko obsahuje esenciálne aminokyseliny omega 3 a 6 v ideálnom pomere vhodnom pre ľudský organizmus. Je cenné svojím obsahom vlákniny a je dobrým zdrojom vápnika a železa, fosforu, horčíka, zinku, medi a mangánu. Konopné semienka predstavujú jednu z najvýživnejších potravín a sú ideálnym zdrojom energie.

Priemyselné konopné semeno neobsahuje THC (tetrahydrokanabinol, čo je psychoaktívna látka nachádzajúce sa v hašiš a marihuane) v množstvách, ktoré by vyvolávala intoxikácii. Neobsahuje glutén a je tak vhodné aj pre celiakov.

Ako používať:

1 lyžica konopných semien dodá dospelému človeku minimálnu dennú dávku všetkých potrebných živín. U detí aj dospelých odporúčame konzumovať 1-2 polievkové lyžice konopných semienok denne. Pri ťažkostiach aj viac.

Ideálne je užívať konopné semienko ráno nalačno a potom kedykoľvek počas dňa. Lúpané konopné semienko je vhodné nielen na priamu spotrebu, ale tiež ako prísada do cereálnych zmesí, šalátov, pečiva, jogurtov, kaší, omáčok a cestovín. Vyskúšať môžete tiež konopné mlieko alebo osviežujúce kokteily (ovocie + konopné semienko).

Vyrobte si domáce konopné mlieko:

 • 500 ml vody
 • 100 g lúpaných konopných semienok
 • 25 g mandlí
 • 1-2 lyžičky škorice (nie je nutná)
 • kvapka vanilkového prírodného extraktu

Semená a mandle nasypte do 250 ml vody a nechajte namočené 24 hodín. Nevarte, len rozmixujte a dolejte zvyšné vodou. Dochuťte vanilkovým extraktom a škoricou. Mlieko spotrebujte do 2-3 dní.

Balenie:

100 g

Upozornenie:

Skladujte pri teplote do 20 ° C a pri relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%. Môže obsahovať stopy lepku. Krajina pôvodu Rakúsko.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete tiež:

 

a ďalšie produkty z konope .

Ďalšie informácie nájdete v článku Konopné semienko .

Informacie o značke Country Life

Spoločnosť COUNTRY LIFE s. r. o, bola založená na jar v roku 1991 a bola prvá, kto priniesol biopotraviny na slovenský trh. Od začiatku sme chceli pozerať na zdravý životný štýl komplexne. Prevádzkujeme sieť obchodov zdravej výživy, vegetariánske reštaurácie a bistrá, ekologickú farmu, biopekáreň, on-line obchod a veľkoobchod s uceleným sortimentom bioproduktov a produktov zdravej stravy, vrátane prírodnej kozmetiky, ekologických čistiacich a pracích prostriedkov.

Prehliadnite si certifikát značky Country Life.
Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


94%
Hodnotenie
23.06.2017
BIO raňajková zmes + konopné semienko = Vynikajúce raňajky. Zasýti, ale necítim sa plná, mám energiu, ale nie som preplnená, aj keď toho snívam s bezlaktózovým mliekom, banánom a sušenými slivkami plnú misku. Skrátka mi to robí vyložene dobre.
23.06.2017
O konopnom semienku nemusím vlastne skoro nič hovoriť. Dodáva mi energiu, cítim sa dobre, hlavne mám menšie bolesti kĺbov - artróza.
21.06.2017
Konopné semienko lúpané rada odporúčam - krásne vonia, je jemne namletej a moc dobre chutí.
14.06.2017
S oboma produktmi som spokojný. ES BIO Spirulina mi síce nechutí, ale nemohol som si nevšimnúť jej očistného účinku na mojej koži. Tiež jej výživové hodnoty sú super, tak ako aj u konopných semienok :)
21.10.2016
Čakal som trošku dlhšiu dobu, ale teraz musím povedať, že sa výsledok po používaní produktov Cannabis Power a Bio Konopné semienko lúpané prejavil veľmi skoro. Úprava metabolizmu, celková aktivita organizmu, to všetko je zlepšiť. V ďalšej dobe určite budem chcieť využiť aj iné produkty z konope.
HORE