loading

Bio-Kult 60 kapsúl

Značka: PROBIOTICS INTERNATIONAL LTD. | Kód: z50099 | Doplnok stravy
PROBIOTICS INTERNATIONAL LTD. Bio-Kult 60 kapsúl
Vege
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegetariánske produkty

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Prípravok Bio-Kult predstavuje 14 kmeňových živých kultúr v 1 kapsule.

Každá kaplnka obsahuje min. 2 miliardy živých mikroorganizmov (2x109 CFU / kapsule), čo je ekvivalent 10 miliárd živých mikroorganizmov na 1 gram (1x109 CFU / gram).

Živé bakteriálne kultúry:

 • Bacillus subtilis PXN 21,
 • Bifidobacterium bifidum PXN 23,
 • Bifidobacterium breve PXN 25,
 • Bifidobacterium infantis PXN 27,
 • Bifidobacterium longum PXN 30,
 • Lactobacillus acidophilus PXN 35,
 • Lactobacillus delbrueckii ssp. Bulgaricus PXN 39,
 • Lactobacillus casei PXN 37,
 • Lactobacillus plantarum PXN 47,
 • Lactobacillus rhamnosus PXN 54,
 • Lactobacillus helveticus PXN 45,
 • Lactobacillus salivarius PXN 57,
 • Lactococcus lactis ssp. Lactis PXN 63,
 • Streptococcus thermophilus PXN 6.

Prídavné látky:

celulóza (plnidlo), rastlinná kapsule (hydroxypropylmetyl celulóza)

Dávkovanie:

Užívajte 1-2 kapsule 1-2x denne, najlepšie s jedlom. Deti užívajú 1 kapsulu 1-2x denne. Ak budete užívať 2 a viac kapsúl, môžete si dávku rozdeliť tak, aby ste kapsule užívali napr. S raňajkami as obedom či večerou.

 

Ak užívate antibiotiká, užívajte 4 kapsule denne, ideálne v období medzi užívaním antibiotík. Pokračujte v užívaní aspoň 2 týždne po dokončení liečby antibiotikami

V prípade cestovania užívajte 2 týždne pred cestou vyššie uvedené dávkovanie, počas cesty potom 4 kapsule denne. Pokračujte v užívaní ešte aspoň 2 týždne po návrate z cesty.

Balenie:

60 kapsúl - dávka na 15-60 dní

Upozornenie:

Doplnok stravy. Skladujte pri izbových teplotách, nie je potreba uchovávať v chladničke. Celkové množstvo životaschopných baktérií je garantované ku koncu 2 ročnej exspiračnej lehoty. Vhodný pre deti a tehotné ženy (vždy odporúčame konzultáciu s lekárom pred užívaním akéhokoľvek doplnku stravy). Bez lepku. Môže obsahovať stopové množstvá sóje a mlieka, keďže tieto zložky sa používajú v médiu živých kultúr. Stopové množstvá mliečne zložky sú však v takých hladinách, ktoré nijako neohrozí ľudí s neznášanlivosťou laktózy. Vhodný pre vegetariánov. Bio-Kult bol testovaný Českú poľnohospodárskou univerzitou v Prahe a Spoločnosťou pre probiotiká a prebiotiká na deklarované množstvo kmeňov a CFU a to ako no počiatku, tak aj na konci expirácie a bolo konštatované, že výrobok skutočne obsahuje deklarované množstvo kmeňov a CFU.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie probiotiká a prebiotiká .

Informacie o značke PROBIOTICS INTERNATIONAL LTD.

Probiotics International Ltd. (predtým Protexin, založená v roku 1992) je firma zameraná na výskum, vývoj a výrobu produktov najvyššej kvality pre humánne aj veterinárne použitie. Hlavným mottom firmy je "veda a príroda v rovnováhe". Všetky probiotické prípravky vyrábané firmou Probiotics International Ltd. sú podrobené veľmi dlhého výskumu ich bezpečnosti a účinnosti pre spotrebiteľov. Firma Protexin veľmi úzko spolupracuje s poprednými univerzitami (napr. Univerzita v Readingu, Royal Holloway University pod.), Klinikami a výskumnými centrami po celom svete a aj v súčasnosti je v behu niekoľko klinických štúdií. Firma Protexin je držiteľom nasledujúcich certifikátov kvality: SVP (Správna výrobná prax MHRA), ISO 9001: 2008 a BETA NOPS.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


100%
Hodnotenie
100%

12.12.2019
100%

12.12.2019
HORE