loading

Bio-Kult infantis sáčky 16 x 1 g

Značka: PROBIOTICS INTERNATIONAL LTD. | Kód: z50097 | Doplnok stravy
PROBIOTICS INTERNATIONAL LTD. Bio-Kult infantis sáčky 16 x 1 g
Vege
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegetariánske produkty

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Špeciálna viac-kmeňová formula pre deti s Omega 3 a Vitamínom D3. Vhodné pre deti od 3 mesiacov.
Prispieva k normálnej funkcii imunitného systému dojčiat a malých detí.

Zloženie:

Preplex prebiotický komplex (fruktooligosacharidy (FOS) a arabská guma, živé baktérie (viz. Vyššie), DHA + EPA v prášku (zdroj omega 3 mastných kyselín z rýb), vitamín D3 (2,5 mcg na 1 vrecúško - 50% odporúčanej dennej dávky).

Dávkovanie:

1/2 - 1 sáčok raz denne rozmiešať v mlieku, vode či v inom pokrmu (u detí do 6 mesiacov začnite s dávkou 1/4 sáčku).
* Alebo ako odporučí lekár.
Ak chcete pridať do horúceho nápoja alebo pokrmu urobte tak tesne pred jeho podaním dieťaťu.

Balenie:

16 x 1 g (sypký prášok)

Upozornenie:

Doplnok stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Doplnok stravy nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom a chladnom mieste - mimo dosahu slnečného žiarenia. Bio-Kult infantis obsahuje produkty z rýb. Bio-Kult infantis obsahuje stopy sóje a mlieka, pretože tieto potraviny sa používajú ako kultivačné médium pri výrobe probiotík. Stopy mlieka sú v množstve, ktoré by nemalo ovplyvniť ľudí s laktózovou intoleranciou. Vyrobené vo Veľkej Británii.

Informacie o značke PROBIOTICS INTERNATIONAL LTD.

Probiotics International Ltd. (predtým Protexin, založená v roku 1992) je firma zameraná na výskum, vývoj a výrobu produktov najvyššej kvality pre humánne aj veterinárne použitie. Hlavným mottom firmy je "veda a príroda v rovnováhe". Všetky probiotické prípravky vyrábané firmou Probiotics International Ltd. sú podrobené veľmi dlhého výskumu ich bezpečnosti a účinnosti pre spotrebiteľov. Firma Protexin veľmi úzko spolupracuje s poprednými univerzitami (napr. Univerzita v Readingu, Royal Holloway University pod.), Klinikami a výskumnými centrami po celom svete a aj v súčasnosti je v behu niekoľko klinických štúdií. Firma Protexin je držiteľom nasledujúcich certifikátov kvality: SVP (Správna výrobná prax MHRA), ISO 9001: 2008 a BETA NOPS.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

HORE