loading

Bio-Kult Pro-Cyan 45 kapsúl

Značka: PROBIOTICS INTERNATIONAL LTD. | Kód: z50098 | Doplnok stravy
PROBIOTICS INTERNATIONAL LTD. Bio-Kult Pro-Cyan 45 kapsúl
Vege
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegetariánske produkty

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

Produkt nie je k dispozícii. Vyberte si prosím iné produkty z Imunita.
Ďakujeme za pochopenie.

Popis:

Prípravok Bio-Kult Pro-Cyan je špeciálna formula s trojitým účinkom obsahujúce extrakt z brusníc, živé bakteriálne kultúry a vitamín A pre normálnu funkciu imunitného systému a sliznice močového ústrojenstva.

Zloženie v 1 kapsuli:

  • Prispieva k udržaniu zdravej pokožky
  • Prispieva k zachovaniu zdravých slizníc
  • Prispieva k normálnej funkcii imunitného systému
  • Ak je v jednej dávke aspoň 120 mikrogramov vitamínu A, tak možno tvrdiť:
  • Prispieva k udržaniu dobrého zraku
  • Podieľa sa na procese špecializácie buniek
  • Prispieva k normálnemu metabolizmu železa

Prídavné látky:

mikrokryštalická celulóza (plnidlo), rastlinná kapsule (hydroxypropylmetyl celulóza)

Dávkovanie:

Užívajte 1-2 kapsule 1-2x denne pred jedlom. Deti mladšie ako 12 rokov užívajú 1 kapsulu 1-2x denne.

Balenie:

45 kapsúl - dávka na 11-45 dní

Upozornenie:

Doplnok stravy. Neprekračujte dennú doporučenú dávku. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom a chladnom mieste - mimo dosahu slnečného žiarenia. Obsahuje stopy sóje a mlieka, pretože tieto potraviny sú použité ako kultivačné médium pri výrobe živých kultúr. Stopy mlieka sú v množstve, ktoré by nemalo ovplyvniť ľudí s laktózovou intoleranciou. Prípravok je vhodný aj pre tehotné ženy, avšak tak ako aj u iných doplnkov stravy, odporúčame konzultáciu s lekárom pred jeho užívaním. Nie je vhodné pre deti mladšie ako 3 roky.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie probiotiká a prebiotiká .

Informacie o značke PROBIOTICS INTERNATIONAL LTD.

Probiotics International Ltd. (predtým Protexin, založená v roku 1992) je firma zameraná na výskum, vývoj a výrobu produktov najvyššej kvality pre humánne aj veterinárne použitie. Hlavným mottom firmy je "veda a príroda v rovnováhe". Všetky probiotické prípravky vyrábané firmou Probiotics International Ltd. sú podrobené veľmi dlhého výskumu ich bezpečnosti a účinnosti pre spotrebiteľov. Firma Protexin veľmi úzko spolupracuje s poprednými univerzitami (napr. Univerzita v Readingu, Royal Holloway University pod.), Klinikami a výskumnými centrami po celom svete a aj v súčasnosti je v behu niekoľko klinických štúdií. Firma Protexin je držiteľom nasledujúcich certifikátov kvality: SVP (Správna výrobná prax MHRA), ISO 9001: 2008 a BETA NOPS.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

HORE