loading

Bio Propolis 90 kapsúl

Značka: Blue Step | Kód: z3680 | Doplnok stravy
Blue Step Bio Propolis 90 kapsúl
Bio
× Produkt spĺňa platné legislatívne podmienky pre označenie BIO.

Všetky BIO produkty

BIO certifikát
Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Mimoriadne dezinfekčné účinky lieku Propolis sú základom pozitívneho pôsobenia na ľudské zdravie.

Propolis je zásadne dôležitá látka pre prežitie včiel. Jej základom sú živice produkovanej púčiky rastlín k ochrane pred mikroorganizmami. Včely ich zbierajú, miešajú so slinami a využívajú nielen na tmelenie medzier, ale aj ako veľmi účinnú dezinfekciu priestorov úľa.

Zloženie v 1 kapsuli:

225 mg  Propolis 18%

Prídavné látky:

rastlinná kapsule (hypromelóza)

Dávkovanie:

Užívajte 1-2 kapsule denne. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu 2-3 mesiacov. Propolis je netoxický, nemá žiadne vedľajšie účinky, a preto môže byť užívaný dlhodobo.

Balenie:

90 kapsúl - dávka na 1,5-2 mesiace

Upozornenie:

Doplnok stravy. Vhodné pre vegetariánov. Nevhodné pre osoby, ktoré sú alergické na propolis. Krajina pôvodu Francúzsko.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky s propolisom .

Produkt je tiež v sekciach

Čo nám legislatíva neumožňuje zaradiť

Informacie o značke Blue Step

V programe NástrojeZdraví ® spoločnosť BLUE STEP spol. s ro. ponúka novú komplexnú starostlivosť o človeka. Zámerom je prinášať zákazníkom produkty, ktoré najviac zodpovedajú ľudskej prirodzenosti - produkty, ktoré nezanechávajú žiadne negatívne stopy na zdravie ľudí, ani na životnom prostredí. Výber produktov jednotlivých NástrojůZdraví ® je vedený tak, aby vo vás navodil rovnováhu a celkový pocit zdravia. Zaradenie výrobkov do ponuky predchádza starostlivý výber a konzultácie s poprednými odborníkmi v odbore. Zvyšovaním počtu NástrojůZdraví ® sa spoločnosť snaží, aby čo najlepšie pokryli potreby vášho tela i ducha.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


97%
Hodnotenie
07.09.2016
Propolis užívam už veľmi dlho - asi 30 rokov - vždy v zimnom období, aby som sa vyhla chorobám a antibiotikám. Užívala som ho ako tinktúru, ale v poslednej dobe mám problémy s pankreasom, preto som zvolila kapsule. Zaberá spoľahlivo, ale je potrebné užívať oveľa väčšie množstvo, ako je uvedené. Preventívne beriem 2 kapsule ráno pred jedlom a 2 večer pred spaním. V prípade choroby je potrebné brať 2 kapsule každé 2 hodiny. Je účinný aj pri problémoch s trávením, ako sú bolesti žalúdka alebo nevoľnosť.
06.05.2013

Bio Propolis je prírodný produkt. Nemám výhrady, ale ani nemôžem povedať, že by som pocítila výrazne iné účinky.

22.04.2013

Som spokojná, myslím, že na posilnenie imunity, je Super Cesnak a Bio Propolis ideálne.

06.03.2013

Áno s touto kombináciám - Bio Propolis a Bio Materská kašička - Som bola veľmi spokojna. Mala som chronický Chlamýdie na plucach a bojovala som asi 3 mesiaco s opakujucou sa nádchou a zápal dutín. Moj Imunitný systém sa výrazne posilnila a od januára som vobec nebola chorá a citim sa plná sily. Oceňujte veľmi, zo produkt je v biokvalite. Urcite si planujem kuru zopakovať na jeseň. Produkt som uz odporučila aj mojej znamej. Podobné produkty som objavila aj v lekárňach v Parizi. Tam su lekarne viacej zamerane na produkty v biokvalite.

30.11.2012

Tento rok som ešte nechytila ​​žiadnu virózu, tak ako vlani v tomto čase. Dúfam, že to bol propolis, čo ma chráni.

HORE