loading

Bio Prsný olej - tehotenský a materský olej 50 ml

Značka: Saloos | Kód: z3651
Saloos Bio Prsný olej - tehotenský a materský olej 50 ml
Bio
× Produkt spĺňa platné legislatívne podmienky pre označenie BIO.

Všetky BIO produkty

BIO certifikát
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Certifikáty
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Bio Prsný olej - tehotenský a materský olej je určený predovšetkým pre tehotné a dojčiace ženy. Čistý prírodný bio produkt.

Kedy Bio Prsný olej - tehotenský a materský olej pomáha:

 • prekrvuje prsné tkanivo,
 • podporuje tvorbu a uvoľňovanie materského mlieka,
 • je vhodný pri bolestivých zatvrdlinách,
 • jemne a šetrne stará o pokožku pŕs.

Prídavné látky:

marhuľa obyčajná (Prunus armeniaca, olej z jadier), tokoferol, askorbyl palmitát, kyselina askorbová, zmes éterických olejov, linalool, Limonén, geraniol

Ako používať:

Jemne masírujte oblasť pŕs.

Balenie:

50 ml

Upozornenie:

Určené len na vonkajšie použitie. Bez konzervačných a syntetických vonných látok. Nepoužívajte tesne pred dojčením.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky pre dobu tehotenstva a dojčenia .

Informacie o značke Saloos

Firma SALOOS (predtým SALUS) vyrába certifikovanou prírodnú kozmetiku. Vstúpila na trh s čistými stopercentnými esenciálnymi olejmi pre aromaterapiu. Vďaka veľkému ohlasu u spotrebiteľov a záujmu o ďalšie produkty bol rozšírený sortiment o rastlinné oleje lisované za studena, ktoré sa môžu používať samostatne (na telo i vnútorne) alebo môžu tvoriť spolu s esenciálnymi olejmi základ masážnych zmesí. Odtiaľ bol len krôčik k vytvoreniu hotových telových a masážnych olejov SALOOS. Aj ty si v krátkej dobe získali značnú obľubu - jednoznačne ich uprednostňujú profesionálni maséri vrcholových športovcov, používajú sa v rehabilitačných centrách, kúpeľných zariadeniach, regeneračných štúdiách atď. Postupne bol zaznamenaný vzrastajúci záujem o vzácne, leč mnohokrát cenovo nedostupné esenciálne oleje (ruža, jazmín, neroli a ďalšie), čo viedlo k vytvoreniu nového radu hotových výrobkov pre starostlivosť o pleť. Vznikla tak rad jedinečných, mimoriadne účinných prípravkov pre starostlivosť o všetky typy pleti, vrátane tej najcitlivejšej a najnáročnejšej. Cieľom spoločnosti SALOOS je v oblasti prírodnej kozmetiky ponúknuť prvotriednu kvalitu, ktorá na slovenskom trhu chýbala a dopriať tak zákazníkom radosť z darov prírody, ukázať cestu "ku koreňom" a ponúknuť im storočiami overené účinky rastlín a esencií z nich získaných.

Zaujima vás Saloos víac? Podívajte sa na video.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


97%
Hodnotenie
11.09.2017
So všetkými produktmi: Bio prsným olejom , Elasti-Q Originál a Bio Tehotenským ošetrujúcim olejom lisovaným za studena som veľmi spokojná. Nielen, že skvele hydratujú, ale tiež majú veľmi príjemnú, až upokojujúcu vôňu. Som rada, že som si produkty objednala.
13.05.2013

Dobrý deň, výrobky sú kvalitné a účinné a určite by som ich odporučila, ako prsný a tehotenský olej tak krém Elasti-Q Original . Som v 7 mesiaci tehotenstva a používam ich každý deň a zatiaľ po striám ani pamiatka, takže super.

Veronika H.
100%

17.09.2019
Všetky produkty Saloos sú výborné. Tento produkt je jemný a príjemný a tiež za veľmi dobrú cenu oproti konkurenčným výrobkom. Občas ho používam aj na tvár.
Pre: Všetky produkty Saloos sú výborné. Tento produkt je jemný a príjemný a tiež za veľmi dobrú cenu.
H. J. Vacek
100%

17.09.2019
Prsný olej som si vybrala, lebo som v očakávaní a priala som si tak vhodne starať o svoj dekolt - ako prevenciu napr. proti striám. Masáž olejom taktiež príjemne oblasť dekoltu uvoľní (prsia sú väčšie, ťažšie, a tak boľavé). Nemôžem posúdiť, ako pomôže pri dojčení, pretože zatiaľ pochopiteľne nedojčím. Koža je po použití oleja vláčna a olej sa dobre vstrebáva. S produktmi od značky Saloos som spokojná a pravidelne sa k nim vraciam.
Pre: Vôňa Cena Prírodné zloženie Dôveryhodná firma Funkčnosť
100%

17.09.2019
Príjemná vôňa
HORE