loading

Bio Sirup jačmenný so sladom - prírodné sladidlo 250 ml

Značka: Country Life | Kód: z3977
Country Life Bio Sirup jačmenný so sladom - prírodné sladidlo 250 ml
Bio
× Produkt spĺňa platné legislatívne podmienky pre označenie BIO.

Všetky BIO produkty

BIO certifikát
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Certifikát
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Sirup jačmenný so sladom je prírodným sladidlom, ktoré sa vyrába hydrolýzou jačmenného škrobu s využitím prirodzených sladových enzýmov.

Vďaka svojmu zloženiu a nižšiemu glykemický index nezaťažuje pankreas. Oproti bežnému cukru neprekysľuje žalúdok (má vyššie pH) a neprispieva k vyplavovaniu niektorých minerálov z ľudského organizmu.

Zloženie:

sirup z jačmenného sladu

Energetická hodnota na 100 g: 1218 kJ/291 kcal

 • bielkoviny: 4,5 g
 • sacharidy: 92 g (z toho fruktóza 3 g, glukóza 11 g, maltóza 49 g, polysacharidy 29 g)
 • tuky: 0,1 g

Ako používať:

Sirup jačmenný so sladom sa dá použiť na sušienky, do mliečnych a sójových výrobkov (nápoje, jogurty, dezerty atď), do obilných produktov (raňajkové cereálie, obilné tyčinky), do sladkostí, pečiva, slúži ako náhrada cukru alebo medu.

Balenie:

250 ml

Upozornenie:

Bio produkt kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Neobsahuje žiadne suroviny živočíšneho pôvodu (mäso, mlieko, med). Vyrobené zo surovín, ktoré neobsahujú lepok. Výrobok však môže obsahovať stopy lepku. Neobsahuje mlieko ani mliečne výrobky. (Syr, maslo, smotanu, jogurt, srvátku). Skladujte pri teplote do 20 ° C. Krajina pôvodu EÚ.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie sladidlá .

Informacie o značke Country Life

Spoločnosť COUNTRY LIFE s. r. o, bola založená na jar v roku 1991 a bola prvá, kto priniesol biopotraviny na slovenský trh. Od začiatku sme chceli pozerať na zdravý životný štýl komplexne. Prevádzkujeme sieť obchodov zdravej výživy, vegetariánske reštaurácie a bistrá, ekologickú farmu, biopekáreň, on-line obchod a veľkoobchod s uceleným sortimentom bioproduktov a produktov zdravej stravy, vrátane prírodnej kozmetiky, ekologických čistiacich a pracích prostriedkov.

Prehliadnite si certifikát značky Country Life.
Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


84%
Hodnotenie
12.09.2014

S produktmi Šejker , Sójový nápoj Extra proteín , Bio Konopný olej , Ricínový olej , Bio Sirup jačmenný so sladom , Marhuľový olej , Kvetinová pleťová voda - Lemon tea tree som nadmieru spokojná. Nedávno som objednávala "novú várku". Moc som si váš obchod obľúbila :). Tovar príde vždy v perfektnom stave a splnilo všetky moje požiadavky, niekedy až nad očakávanie dobre.

06.01.2014

Sirup jačmenný so sladom je najlepší.

100%

08.12.2019
Extra sladký a chutný. ;) Netreba ho veľa na to, aby ste ním trebárs poliali palacinky. Je to taká zdravšia BIO alternatíva javorovému sirupu, ktorý však zväčša býva o trošičku drahší. Pri nízkej teplote trošku ztuhne, ale to nevidím ako veľký problém.
100%

08.12.2019
Výborný, voňavý a extra sladký. ;)
Deni
60%

08.12.2019
Chcela som sirup vyskúšať, ale veľmi ma neoslovil, v káve chutí divne, používam na ochutenie srvátky
Pre: prírodná náhrada cukru
HORE