loading

Bioaktívny Pycnogenol 90 tbl.

Značka: Pharma Nord | Kód: z3169 | Doplnok stravy
Pharma Nord Bioaktívny Pycnogenol 90 tbl.
Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Pycnogenol je patentovaný prírodný výťažok z kôry francúzskej stredomorskej borovice Pinus maritima, ktorý obsahuje bioaktívne látky procyanidiny ovplyvňujúce kvalitu spojivových tkanív. Podporuje zvnútra tvorbu kolagénu a elastínu a tým udržuje pleť pružnú, hebkú a sviežu. Pycnogenol obmedzuje prejavy predčasného starnutia pleti a podporuje ochranu pokožky pri opaľovaní.

S postupujúcim vekom, ale aj vďaka vonkajším vplyvom, ako je znečistené ovzdušie, slnečné žiarenie a tabakový dym, stráca naša pleť elasticitu, pretože v nej ubúda bielkovina kolagén a elastín. Kozmetické prostriedky pôsobí predovšetkým zvonku. Kým pycnogenol obsahujúce bioaktívne látky (flavonoidy) podporuje tvorbu kolagénu a elastínu, a tým pleti poskytuje podstatu jej mladistvého vzhľadu zvnútra. Elastín a kolagén si vďaka pycnogenolu udržujú potrebnú pružnosť. Navyše ju chráni proti voľným radikálom, podporuje účinky vitamínu C na tvorbu kolagénu a zvyšuje efekt pre pleť významného vitamínu E.

Zloženie v 1 tablete:

Prídavné látky:

mikrokryštalická celulóza, maltodextrín, hypromelóza, fosforečnan vápenatý, stearát horečnatý

Dávkovanie:

2 tablety 2x denne počas jedla po dobu jedného týždňa, potom 1 tableta 2x denne.

Balenie:

90 tabliet - dávka na 1 mesiac

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nevhodné pre deti. Vhodné pre vegetariánov. Neobsahuje kvasinky, cukor ani glutén. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte pri teplote 15-25 ° C.

Informacie o značke Pharma Nord

Spoločnosť PHARMA NORD je výrobca vysoko účinných prípravkov a liekov s vysokou biologickou dostupnosťou a účinnosťou pre podporu zdravého spôsobu života. Dánska farmaceutická firma PHARMA NORD uviedla na trh svoj prvý prípravok Bio-Selén + Zinok v roku 1981. To ešte netušila, že sa za dvadsať rokov ocitne selén na kľúčovo dôležité pozíciu v otázke obranyschopnosti organizmu. Dnes je spoločnosť PHARMA NORD vďaka nielen výrobným, ale aj výskumným, školiacim a osvetovým aktivitám považovaná za priekopníka snahy klásť dôraz na význam prevencie v živote každého človeka a celej spoločnosti. Má zastúpenie po celej Európe, v krajinách Stredného a Ďalekého východu a v USA. Okrem ďalších výskumných projektov je aktívne zapojená do vedeckého výskumu selénu, chrómu, koenzýmu Q10 a ďalších látok, minerálov a vitamínov. Má dobré meno nielen medzi konečnými spotrebiteľmi, ale aj medzi odbornou farmaceutickú, lekársku a športové verejnosťou. Spoločnosť PHARMA NORD začala pôsobiť na slovenskom trhu v roku 1995 a obohatila ho tak niekoľkými preparáty z Bio-Séria (od roku 2002 Bioaktívne série).

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


93%
Hodnotenie
Helena
80%

18.09.2019
Zlepšíte problematickej pleti
80%

18.09.2019
zatiaľ ho beriem krátkodobo, takže účinkyse ešte neprejavili
100%

18.09.2019
Podľa známych som ho zakúpila, zatiaľ ho užívam 1 týždeň .... nemôžem hodnotiť.
100%

18.09.2019
100%

18.09.2019
HORE