Princípy ochrany súkromia na Prezdravie.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 509
Menu

BioBeam 940

Značka: Drixon Group Kód: z1237

Popis

BioBeam 940 je moderný vysoko účinný systém svetelnej terapie určený pre bezbolestnú liečbu pohybového aparátu bez vedľajších alebo negatívnych účinkov.

BioBeam 940 využíva vlastnú, patentovo chránenú technológiu liečebných vlastností infračerveného lúča jednej vlnovej dĺžky 940 nm, ktorá je účinná pri liečbe pohybového aparátu. BioBeam 940 má výrazný analgetický, protizápalový a hojivý (biostimulačný) efekt, čo výrazne znižuje počet lekárskych zákrokov, množstvo užívaných liekov as tým spojené odbúranie ich vedľajších a nežiaducich účinkov.

BioBeam 940 je nízkovýkonové úzkopásmový zdravotnícky prístroj využívajúci infračerveného svetla k zmierňovaniu chronickej bolesti spojené so všetkými typmi artritídy, ako je osteoartritída, reumatická a reumatoidná artritída či dnavá artritída, bolesti malých kĺbov a na liečbu porúch mäkkých tkanív, napríklad zápalu šľachy

. Môže byť použitý ako alternatíva k farmaceutickým prípravkom a fyzioterapii alebo v spojení s nimi. Je účinným fototerapeutickými prostriedkom na zmiernenie bolesti.

Iné fototerapeutické metódy sú veľmi nákladné a často vyžadujú klinickú aplikáciu. Ľahký, prenosný a cenovo dostupný Biobeam 940 je vhodný aj pre domáce použitie. BioBeam 940 poskytuje rýchlu úľavu od akútnych, chronických, kĺbových a reumatických ťažkostí.

Fototerapia je oblasť medicíny, kde sú pacienti liečení svetelnými lúčmi

. Niekedy sa pri fototerapiu využíva slnečné svetlo. Svetelný zdroj BioBeam 940, ktorý má zvláštne liečebné vlastnosti, je príkladom svetelného zdroja, ktorý sa v prírode nevyskytuje. BioBeam 940 používa úzkopásmové infračervené svetlo na zmierňovanie príznačných bolesti kĺbov pri reumatických a artritických stavoch, napríklad bolesti chrbta či kolena. Fototerapie bola použitá v mnohých klinických aplikáciách a pokusoch. Vyvoláva v zásade tri typy interakcie tkaniva: fotochemické účinky, fototermálna účinky a fotomechanické a fotoionizační účinky. Keď je na tkanivá aplikované svetlo, dôjde k istým pozitívnym biologickým zmenám, a v takom prípade telo pozitívne reaguje zmiernením chronickej bolesti spojené s reumatickou a reumatoidnou artritídou malých kĺbov as poruchami mäkkých tkanív, napríklad zápalom šľachy.

BioBeam 940 využíva nízkoenergetické úzkopásmové infračervené svetlo, ktoré je absolútne bezpečné, neprodukuje teplo, nemá vedľajšie účinky ani pri dlhodobom používaní.

Je neinvazívna, nemá žiadne kontraindikácie, pokiaľ ide o užívanie liekov alebo fyzioterapiu.

Kedy BioBeam 940 pomáha:

 • pri bolestivých stavoch organizmu,
 • pri poranení pohybového aparátu (poranenia kĺbov, šliach, svalov a ďalších mäkkých tkanív),
 • pri degeneratívnym postihnutí kĺbov a chrupaviek,
 • pri úponové bolesti svalov a šliach (napr
.

achilodynie, tenisový lakeť a pod.),

 • pri zápalových ochoreniach šliach a svalov,
 • pri bolesti chrbtice,
 • pri ostrohách pätnej kosti,
 • pri reumatizme,
 • pri artróze rôzne lokalizácie,
 • pri artritíde, synovitída, burzitída,
 • pri laserpunkturách,
 • pri poúrazových stavoch v športe,
 • pri obmedzenej pohyblivosti,
 • pri bolesti chrbta a podobných ťažkostiach.
 • Ako používať

  Prístroj BioBeam možno používať v dvoch režimoch a to v režime kontinuálnom alebo pulzným. Kontinuálny režim je základná a mali by ho využívať všetci pacienti, ktorí s touto liečbou začínajú alebo v prípade chronických zdravotných problémov v priebehu celej liečebnej kúry.

  Pri použití pulzného režimu nastáva silnejšie biologická odozva. Bunka a jej časti vnímajúce svetlo majú niekedy tendenciu pri dlhšom použití kontinuálneho režimu prispôsobovať sa účinkom svetla, čím sa znižuje účinok pri zachovaní rovnakých aplikačných časov. Tento problém sa vylúči práve použitím pulzného režimu, liečba nie je invazívne a výsledok je výraznejší.

  Z toho vyplýva, že pacienti pri prvých 8-10 aplikáciách použijú iba kontinuálny režim a potom začnú používať tiež režim pulzný. Pri akútnych ťažkostiach (napr. Bolestivé pomliaždeniny) je dobré použiť pulzný režim okamžite.

  Priaznivé účinky prístroja BioBeam nevnímajú všetci pacienti rovnako. Niektorí pacienti ihneď pociťujú úľavu od bolesti a stav sa ihneď zlepšuje. U niektorých pacientov je prvým príznakom zhoršenia stavu, začervenanie a pod. Ide o prirodzenú reakciu organizmu na terapiu a nie je dôvodom k jej prerušeniu. Použitím kontinuálneho režimu, pomalým pohybom Biobeamom nad ošetrovanú oblasťou alebo skrátenie aplikačnej doby dôjde postupne k ústupu bolesti ak dosiahnutiu žiaduceho analgetického efektu.

  Pre stopercentnú účinkami je najlepší prístroj aplikovať priamo na kožu, ale jedna vrstva bavlny (obyčajné tričko, pančuchy) je tiež v poriadku. Cez hrubšie zvršky alebo viac vrstiev nebude mať BioBeam takýto účinok.

  Ďalšie podrobnejšie informácie týkajúce sa inštalácie a používania prístroja BioBeam 940 nájdete v príbalovom letáku.

  Upozornenie

  Ochraňujte pred deťmi! Užívajte len sieťový adaptér, ktorý je súčasťou BioBeam 940! Pri nedodržaní týchto pokynov nemožno garantovať úspechy v liečbe. Liečba s BioBeam 940 je bezpečná, nebolestivá a sterilné. Pri liečbe v tvárovej časti si chráňte oči.

  BioBeam 940 využíva svetelný lúč s vlnovou dĺžkou 940 nm, čo je infračervené svetlo a ľudským okom nie je viditeľné. Znamená to, že na činné ploche sú viditeľné iba dve (prípadne tri) červené diódy, ktoré slúžia k zameraniu ohniska a zvyšok diód generuje infračervené (neviditeľné) svetlo.

  1

  • vlnová dĺžka: 940 nm,
  • priemer svetelného lúča: 2 cm 2,
  • kontinuálny režim CW (nepretržitý) - výkon v ohnisku: 50 mW / cm 2,
  • maximálny výkon: 40 mW / cm 2,
  • pulzný režim - maximálna energia (bežná): 200 mW,
  • frekvencia: 120 Hz,
  • príkon (obvyklý): 20 mW,
  • napájacie napätie: 230 V (50 Hz),
  • záručná doba štandardne 36 mesiacov.

  Náš tip

  V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prístroje fototerapie a lasery .

  Lékarská poradňa

  Máte otázky k produktu?

  Spýtajte sa odborníkov

  Poradiť sa

  Objednávky a informácie

  Lucia Matulová

  Lucia Matulová

  Po-Pá: 8-20 h

  So-Ne: 10-18 h

  +421 220 512 509

  [email protected]

  Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

  Značka: Drixon Group

  Spoločnosť DRIXON GROUP sro. je výhradným dovozcom zdravotnej techniky pre fototerapeutická liečbu izraelskej spoločnosti Syro TECHNOLOGIES Ltd., ktorá má s výrobou týchto prístrojov dlhoročné skúsenosti ao ktorých kvalite svedčí spokojnosť miliónov zákazníkov z rôznych krajinách. Fototerapia, čo je odborný názov pre liečbu svetlom, je oblasťou medicíny, v ktorej sú pacienti liečení svetelnými lúčmi. Účinnosť fototerapie potvrdili klinické štúdie v mnohých krajinách a prístrojmi tejto značky sa úspešne liečili a liečia milióny pacientov po celom svete. Táto spoločnosť je výhradným zástupcom pre Českú republiku, Slovenskú republiku a Poľsko.

  Drixon Group
  Ověřeno zákazníky

  Hodnotenie tohto kúsku

  95 % Celkem 12 hodnocení Všechna hodnocení
  dni
  :
  hodiny
  :
  minút
  :
  sekúnd