loading

BioBran 1000 (BioBran MGN3) 30 vrecúšok

Značka: Imunotop | Kód: z336 | Doplnok stravy
Imunotop BioBran 1000 (BioBran MGN3) 30 vrecúšok
Doprava zadarmo
Vege
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegetariánske produkty

Vegán
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegánske produkty

Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}

Popis:

Prípravok BioBran 1000 je vhodný najmä pri normalizácii obranyschopnosti organizmu.

Zloženie v 1 vrecúšku:

1000 mg  MGN-3 (patentovaná zmes, enzýmovo upravené ryžové otruby)

Prídavné látky:

500 mg mikrokryštalická celulóza, 260 mg kukuričný škrob, 200 mg dextrín, 40 mg fosforečnan vápenatý

Dávkovanie:

BioBran je absolútne netoxický, preto je jeho užívanie možné prispôsobiť individuálnym potrebám pacienta. Hlavne pri razantne zníženej obranyschopnosti organizmu je vhodné užívať vysoké dávky, ktoré umožnia preklenúť nepríjemné obdobia napr. po operácii, pri chemoterapii alebo rádioterapii. Neexistuje jednotné schému užívania BioBran, ale získané skúsenosti a klinické výskumy zhŕňajú nasledujúce dávkovanie.

  • Bežné užívanie: 5-10 mg na kilogram váhy (pri váhe 70 kg je to cca 350-700 mg denne).
  • Zvýšené dávkovanie: 40-45 mg na kilogram váhy (pri váhe 70 kg je to cca 3000 mg denne).
  • Doba užívania nie je stanovená. Minimálne sa však odporúča 2-3 mesiace. Liek sa užíva po jedle.
  • BioBran je možné užívať dlhodobo, bez toho aby došlo k zníženiu účinku alebo poškodenia organizmu.

Balenie:

30 sáčkov

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Tehotné a dojčiace ženy po dohode s lekárom. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Nepoužívajte ak je obal poškodený alebo chýba. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte pri izbovej teplote, aj po otvorení. Skladujte v suchu. Krajina pôvodu Japonsko.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež:

Produkt je tiež v sekciach

Čo nám legislatíva neumožňuje zaradiť

Informacie o značke Imunotop

Spoločnosti IMUNOTOP CZ je dodávateľ prípravkov, ktoré sa zameriavajú na podporu imunitného systému a zlepšovanie základných fyziologických funkcií. Ponúkané produkty sú čisto prírodné a bez genetickej modifikácie (GMO Free). Od založenia spoločnosti v roku 2002 je základným cieľom firmy pomôcť ľuďom predchádzať zdravotným problémom a komplikáciám spojených s už propuklými problémy pomocou prírodných preparátov. Krása vychádza zvnútra. Pre krásnu pokožku bez vrások, lesklé vlasy a pevné nechty je nutné starať sa o svoje vnútorné zdravie.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


93%
Hodnotenie
12.02.2015

S vašimi produktmi som dlhodobo spokojná. Reishi , Omega 3 rybí olej FORTE a BioBran kupujem pre svoju mamičku, ktorá je po onkologickej operácii. Všetky produkty pôsobia dobre. Hlavne BioBran, ktorý, ako obe veríme, udržuje jej imunitu v "pozore" a odoláva tak virózam, chrípke atď. Osobne si myslím, že jej pomáhajú veľa aj na psychiku. Vždy, keď ich začne po pauze znovu užívať, cíti sa dobre a vyrovnane. Green Coffee Trio som objednala pre seba ako pomoc v boji s "povianočnými" kilami. Počas 4 týždňov som zhodila 3 kg. Toto ale prisúdiť tomu, že som prestala zladiť, jesť sladké a cvičiť. Zelenej káve prisúdiť prísun energie. Necítim sa unavená, napr. v období po obede, vydržím v pohode celý deň. Domnievam sa, že aj na psychiku pôsobí dobre. Úbytok váhy by mohol byť väčší. V užívaní budem pokračovať a znovu si objednám. Som s ňou spokojná na 80%. Váš obchod je spoľahlivý, dodanie je rýchle. Rozhodne budeme aj naďalej vašimi zákazníčkami.

26.08.2014

S lepším prípravkom na imunitu ako je BioBran som sa nestretla. Škoda, že je tak drahý.

16.06.2014

S produktmi TOP 10 na odkyslenie organizmu a BioBran 1000 som veľmi spokojná.

19.08.2013

BioBran mi odporučil môj lekár - imunológ, lebo mám vrodený imunologický defekt a veľmi mi pomáha. Nechytíte všetky virózy, čo okolo mňa prejdú a keď doma napr. všetci ochorie, stačí BioBran pridať a som jediná v poriadku. Ďakujem vám za vzorne a rýchlo zaslanú zásielku.

15.07.2013

BioBran užívam najmenej 3 roky a myslím, že mi robí veľmi dobre. Keď ho nevezmem, pocítim to. Naviac má veľmi posilňovať imunitu. To je všetko, čo môžem z vlastnej skúsenosti povedať.

HORE