loading

Biofreeze Gel 59ml

Značka: Biofreeze | Kód: z57082
Biofreeze Biofreeze Gel 59ml
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  e měsíce na vrácení zboží bez udání důvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Biofreeze je mimoriadne účinný gél proti bolesti neobsahuje analgetické látky, je tak šetrný k telu a nezvyšuje jeho toxicitu. Účinky gélu Biofreeze boli overené radom klinických štúdií po celom svete. Biofreeze je skvelým pomocníkom pri bolesti svalov a kĺbov, výborné výsledky má pri artritíde a artróze. Biofreeze sa predáva vo forme ľahko vstrebateľného nemastícího gélu. Vďaka absencii analgetických látok neovplyvňuje Biofreeze užívateľa duševne, preto pri jeho užívaní nepocítite únavu alebo otupenosť zmyslov, čo oceníte napríklad pri riadení.

Zloženie:

Izopropylalkohol, voda, bylinný extrakt (Ilex paraguariensis), karbomér, trietanolamín, mentol, gáfor, kysličník kremičitý, metylparabén, glycerín, propylénglykol, E 102, E 133.

Balenie:

59 ml

Upozornenie:

Nepoužívajte na podráždenú alebo poškodenú pokožku. Len na vonkajšie použitie. U detí mladších ako dva roky, tehotných a dojčiacich žien alebo osôb s citlivou pokožkou je použitie nutné konzultovať s lekárom. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete ďalšie přípavky na bolesť svalov a kĺbov .

Produkt je tiež v sekciach

Problematiky - Kĺby, šľachy, kosti - Kĺby - Kosti - Šľachy

Informacie o značke Biofreeze

KONTAKT: Rehasport TRADE sro, Michelská 3/9, 140 00 Praha - Michle.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE