loading

Biohar aktivátor 75 ml

Značka: Biora | Kód: z990
Biora Biohar aktivátor 75 ml
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Biohar je vlasový aktivátor s prírodným hyaluronanom. Pôsobí prirodzenou cestou proti zvýšenému vypadávaniu vlasov a regeneruje tvorbu nových vlasov. Umožňuje reguláciu kryštalicky viazanej vody a súčasne cielene transportuje do vlasovej pokožky rastové polypeptidy a vitamíny. Tým dochádza k aktivácii vlasových korienkov.

Hyaluronan je prírodná látka schopná viazať obrovské množstvo vody. Prirodzene sa vyskytuje na povrchu buniek, v koži a pokožke. Na dlhom vlákne, tvorenom kyselinou hyaluronovou, sú naviazané ďalšie dôležité látky ako protokolagen, keratan, dermatan, chondroitín, a ďalšie glykosaminy. Starobou sa molekulová dĺžka komplexu znižuje. Preto klesá aj obsah vody vo väzive, znižuje sa jeho imunitný schopnosť a zhoršujú niektoré vlastnosti pokožky. Vznikajú vrásky, klesá pružnosť a objavujú sa poruchy tvorby vlasu. Pokles molekulovej dĺžky spôsobujú tzv. voľné radikály a tiež všetky prekonanej infekcie, ktoré sú vždy sprevádzané účinky hyaláz - enzýmov štiepiacich tento komplex.

Kedy Biohar aktivátor pomáha:

 • zastavuje nadmerné vypadávanie vlasov,
 • obnovuje zdravý rast vlasov,
 • regeneruje vlasovú pokožku,
 • zlepšuje pevnosť a pružnosť vlasov,
 • obnovuje zdravé prostredie vlasovej pokožky,
 • zvyšuje hustotu a lepšiu kvalitu vlasov,
 • priaznivo účinkuje proti štiepeniu vlasov,
 • zabraňuje tvorbe lupín a iných kožných defektov,
 • regeneruje poškodené vlasy.

Prídavné látky:

voda, denaturovaný alkohol

Dávkovanie:

Aplikujte denne najlepšie večer (v noci dochádza k obnove buniek vytvárajúcich vlas) vmasírovaním do vlasovej pokožky v miestach rednutie vlasov. Neoplachujte. Pre dosiahnutie dostatočného efektu aplikujte po dobu minimálne 1 mesiaca. Ďalej sú vhodné tzv. udržiavacej kúry 1x týždenne až mesačne.

Balenie:

75 ml

Upozornenie:

Určené len na vonkajšie použitie. Prípravok nemá žiadne známe negatívne vlastnosti alebo kontraindikácie. Pre vysoký hydratačný efekt neodporúčame najmenej 2 hodiny po aplikácii vystavenie nechránenej pokožky mrazu. Biohar je vhodný pre trvalé a každodenné používanie u všetkých vekových kategórií.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky s kolagénom a prípravky na vlasy .

Informacie o značke Biora

Kozmetika BIORA je jedinečnou a nezameniteľnou kombináciou komplexu vysokomolekulárneho hyaluronanu Biora, kolagénu a ďalších prírodných látok, umožňujúci úplne nové možnosti v oblasti starostlivosti o telo, pleť i vlasy. BIORA uprednostňuje iba najkvalitnejšie prírodné látky pre čo možno najvyššiu kožná znášanlivosť bez vedľajších negatívnych vplyvov. Kozmetika BIORA je starostlivo pripravovaná už od návrhu každého nového výrobku spolu s výberom tých najvhodnejších ingrediencií, až po finálnu výrobu tak, aby zádukkazník vždy dostal ten najlepší prot a aby bolo pre zákazníka príjemné BIORA kozmetiku používať každý deň.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


90%
Hodnotenie
11.03.2019
Vaše výrobky používam a naozaj sa mi zlepšilo vypadávanie vlasov. Už sa to obmedzilo viditeľne. Ďakujem. H.
03.12.2014

Biohar aktivátor a Donna Hair pomáhajú, vlasy začali podrůstat. Regevit je osvedčený, objednávala som už niekoľkokrát, dodáva energiu. pH Minerals skvele pôsobí na odkyslenie. Modin užíva syn a je spokojný.

22.09.2014

Produkt Biohar aktivátor je kvalitný, jemný na pokožke hlavy. Jeho účinnosť hodnotím na 75%, pretože veľmi pomohol pri raste nových vlasov, ale nezastavilo (možno je ale ešte skoro na posúdenie) vypadávaniu vlasov, ktoré sa zastavilo až po dopoužívání výrobku (ťažko sa mi preto hodnotí, či pomohol alebo nie u tohto problému ). No celkovo by som produkt odporučila a dala mu 4 * (z 5 možných).

26.08.2014

Prípravky Biohar aktivátor a Donna Hair mi zachránili vlasy. Liečim sa so štítnou žľazou a začali mi naozaj extrémne padať vlasy. Vďaka týmto preparátom mi vlasy prestali padať a teraz mám už 3 cm podrast nových vlasov. Regevit beriem 3 kapsuly 3 x denne a neviem, či to je len môj pocit, ale myslím si, že som pokojnejšia. Mám tri deti a doma celkom veľký kolotoč:-) a niekedy "buchnem". Prázdniny boli náročné, veľa cestujeme a myslím, že som to zvládala vo väčšej pohode, takže som s Regevitem spokojná.

26.08.2014

Áno, objednávam si Biohar aktivátor niekoľkokrát za rok. Mám dobré skúsenosti, neočakávam nárast hrivy, avšak vlásky sú vždy príjemne revitalizované.

HORE