loading

Biomedix Collagen 32 sáčkov + C-Vitamín 100 mg 60 tabliet

Značka: Biomedix | Kód: z55066 | Doplnok stravy
Biomedix Biomedix Collagen 32 sáčkov + C-Vitamín 100 mg 60 tabliet
Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}

Popis:

Biomedix Collagen je morský hydrolyzovaný bioaktívne kolagén z voľne žijúcich rýb chytených v Severnom Atlantiku.

Kolagén je základný stavebný prvok v ľudskom tele. Je hlavnou organickou zložkou podporného systému organizmu - kostí, chrupaviek, šliach, väziva a kože. Je obsiahnutý v stenách ciev, je významnou zložkou bazálnych membrán, rohoviek a niektorých orgánov. Od dospelosti sa každoročne jeho obsah v tele znižuje o cca 1,5 - 2%, zhruba okolo 40. - 45. roku života sa v tele kolagén prestáva tvoriť, preto je dobré ho dopĺňať.

Složení v 1 sáčku:

Dávkovanie:

Užívajte 1 sáčok večer 1/2 až 1 hodinu pred spaním.

Obsah jedného vrecka vsypte do pohára a zalejte cca 2 dcl nápoja (voda, džús, minerálka, mlieko, alebo iný studený nealkoholický nápoj). Obsah rozmiešajte a vypite.

Tip: najprv dávajte do pohára prášok, ktorý zalejete tekutinou. V opačnom prípade (prášok do vody) by mohlo dôjsť k hrudkovaniu a horšie by sa prášok rozmíchával. Horkastá chuť nápoja je normálne - je to prirodzená chuť 100% rybieho kolagénu.

Balenie:

32 sáčkov (sypký prášok) dávka na 32 dní + vitamín C 60 tablet

Upozornenie:

Doplnok stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je určené pre deti a tehotné ženy (v prípade, že chcete liek užívať, môžete iba po konzultácii s lekárom). Skladujte v suchu, tme a chlade pri teplote 3 - 25 ° C, mimo dosahu detí. Nie je náhradou pestrej a rozmanitej stravy.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie produkty obsahujúce kolagén .

Informacie o značke Biomedix

KONTAKT: Biomedix Group sro, Priateľstvo 301/35, Praha - Uhříněves 104 00.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

HORE