loading

Biopron Forte 30 tob.

Značka: Valosun | Kód: z50021
Valosun Biopron Forte 30 tob.
Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

Produkt nie je k dispozícii. Vyberte si prosím iné produkty z Imunita.
Ďakujeme za pochopenie.

Popis:

Biopron ® Forte obsahuje jedinečnú kombináciu probiotických baktérií (Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus) a probiotických kvasiniek Saccharomyces boulardii doplnenú o prebiotiká inulín a fruktooligosacharidy.

Probiotický komplex Biopron ® Forte kombinuje jedinou probiotickú kvasinku Saccharomyces boulardii s kmeňmi rodu Lactobacillus a prebiotikami inulínom a fruktooligosacharidy.

Produkt Biopron Forte obsahuje:

  • Probiotiká - živé mikroorganizmy, ktoré, ak sú podávané v dostatočnom množstve, prispievajú k zlepšeniu zdravotného stavu hostiteľa.
  • Saccharomyces boulardii - probiotická kvasinka, ktorá je veľmi dobre tolerovaná. Kombinácia probiotické kvasinky a laktobacilov umožňuje širšie spektrum použitia.
  • Prebiotiká - selektívne fermentované ingrediencie, ktoré umožňujú špecifické zmeny v zložení a / alebo aktivite črevnej mikroflóry, čo má priaznivý vplyv na hostitelovo prospievanie a zdravotný stav

Zloženie v dennej dávke (2 tobolky):

Prídavné látky:

želatína, stearan horečnatý (protihrudkujúca látka), oxid titaničitý (farbivo)

Dávkovanie:

Deti od 6 mesiacov do 3 rokov užívajú vysypaný obsah 1 tobolky denne spolu s jedlom alebo nápojom. Dospelí a deti od 3 rokov užívajú 1 tobolku 1-2x denne pri jedle. V prípade vodnaté stolice sa odporúča užívať 2 tobolky denne.

V prípade porúch trávenia na vašich cestách je prípravok vhodné užívať 1 týždeň pred plánovanou cestou do exotických krajín a ďalej potom po celú dobu cestovania.

Balenie:

30 kapsúl - dávka na 15-30 dní

Upozornenie:

Doplnok stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Skladujte v suchu pri teplotách 5-25 ° C. Ukladajte mimo dosahu detí. Nevystavujte priamemu slnku. Výrobok nie je určený pre deti do 6 mesiacov. Výrobok neobsahuje lepok. Nenahrádza pestrú stravu. Zloženie doplnku stravy Biopron ® Forte bolo odborne posúdené Českou pediatrickou spoločnosťou.

Informacie o značke Valosun

VALOSUN - rýdzo český tradičný výrobca prírodných preparátov vznikol v roku 1997 s cieľom nadviazať na stredoeurópsku tradíciu vývoja a výroby bylinných kvapiek, ktoré vychádzajú z unikátnych receptúr a postupov známych viac ako 100 rokov. V súčasnosti je VALOSUN oveľa ďalej. Spolupracuje s renomovanými vedeckými inštitúciami a odbornými pracoviskami a uvádza na trh výrobky, v ktorý sa spája sila prírody s najnovšími vedeckými poznatkami a najmodernejšími technológiami. Priaznivé účinky výrobkov potvrdzujú dostupná klinická testovanie vykonávané pod dohľadom popredných odborníkov. Ako člen odborných asociácií, napr. poradnej komisie Spoločnosti pre probiotiká a prebiotiká sa aktívne podieľa na ďalšom rozvoji oblasti prírodných preparátov. VALOSUN spája pozitívne účinky prírodných látok, ktoré sú šetrné k organizmu, s modernými vedeckými postupmi. Vznikajú tak unikátne preparáty, ktoré obsahujú rastlinné látky, enzýmy, probiotiká, látky telu vlastné, alebo anorganické zdroje minerálov. Zloženie produktov tak významne pomáha k dosiahnutiu a udržaniu skvelej kondície.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


100%
Hodnotenie
07.11.2016
Som s výrobkom Biopron Forte plne spokojný. Problémy zmizli a stolice bola upravená k mojej spokojnosti.
HORE