loading

Biopron Laktobacily Baby BIFI + 30 tob.

Značka: Biopron | Kód: z55696 | Doplnok stravy
Biopron Biopron Laktobacily Baby BIFI + 30 tob.
Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Biopron Laktobacily Baby BIFI + je detské probiotikum obsahujúce probiotiká a prebiotiká Unikátny doplnok stravy. Vhodný už od narodenia.

Biopron Laktobacily Baby BIFI + obsahuje:

 • probiotiká - živé mikroorganizmy, ktoré, ak sú podávané v dostatočnom množstve, prispievajú k zlepšeniu zdravotného stavu hostiteľa,
 • prebiotiká - selektívne fermentované ingrediencie, ktoré umožňujú špecifické zmeny v zložení a / alebo aktivite črevnej mikroflóry, čo má priaznivý vplyv na hostitelovo prospievanie a zdravotný stav, Biopron Laktobacily Baby BIFI + obsahuje ako prebiotikum fruktooligosacharidy (FOS).

 

zložky: Obsah v 1 kapsule

Bifidobacterium infantis
Bifidobacterium bifidum
Bifidobacterium longum
Lactobacillus acidophilus
Lactobacillus casei

1 x 10 9 CFU *
* CFU - počet živých probiotických mikroorganizmov (Colony Forming Units)

Probiotický komplex Biopron Laktobacily Baby BIFI + predstavuje jedinečnú a vyváženú kombináciu probiotických kultúr obohatenú o prebiotiká fruktooligosacharidy (FOS).

Obsahuje 3 kmene bifidobaktérií v kombinácii s laktobacily, obsah probiotických kmeňov je doplnený prebiotickým pôsobením FOS

. Hlavný podiel obsiahnutých probiotík tvoria bifidobaktérie, ktoré sú dôležité najmä pre detský organizmus - bifidobaktérie sú prvé mikroorganizmy, ktoré osídľujú tráviaci trakt dieťaťa pri prirodzenom pôrode.

Biopron Laktobacily Baby BIFI + je vhodný nielen v priebehu, ale aj po užívaní antibiotík. Prípravok je určený deťom od narodenia.

Zloženie v 1 tobolke:

fruktooligosacharidy

Prídavné látky:

želatína, oxid titaničitý (farbivo), stearan horečnatý (protihrudkujúca látka)

Dávkovanie:

Užívajte obsah 1 tobolky denne počas jedla.

Kapsulu miernym stlačením a pootočením ľahko otvorte a obsah zmiešajte bezprostredne pred požitím s mliekom či iným jedlom.

Probiotické kmene preparátu Biopron Laktobacily Baby BIFI + sú prirodzenou súčasťou črevnej mikroflóry, preto je bezpečný aj pri dlhodobom podávaní.

Balenie:

30 vysypávacích kapsúl - dávka na 30 dní

Upozornenie:

Doplnok stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Možno podávať deťom už od narodenia. Nenahrádza pestrú stravu. Výrobok bol posúdený Českou pediatrickou spoločnosťou. Skladujte v suchu pri teplotách 5-25 ° C. Ukladajte mimo dosahu detí. Nevystavujte priamemu slnku. Vyrobené v prísnych hygienických a kvalitatívnych podmienkach akreditovaných systémov GMP (Správna výrobná prax) a ISO 9001: 2008 (Management akosti). Oba systémy sú náležite auditované.

Informacie o značke Biopron

Walmark, as
Nová továrenské 1940
737 01 Český Těšín

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


100%
Hodnotenie
15.03.2019
Áno s laktobacily, som bola veľmi spokojná a myslím, že majú vplyv na imunitu aj teraz po 3.měsíční kôre môjho syna.
HORE