loading

Biopron Laktobacílky 30 pastiliek

Značka: Biopron | Kód: z58440 | Doplnok stravy
Biopron Biopron Laktobacílky 30 pastiliek
Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Cmúľavej pastilky s višňovou príchuťou Biopron Laktobacílky predstavujú chutnú alternatívu probiotických výrobkov. Hlavný podiel obsiahnutých probiotík tvoria bifidobaktérie, ktoré sú dôležité najmä pre detský organizmus.

Biopron Laktobacílky obsahujú:

 • probiotiká - živé mikroorganizmy, ktoré, ak sú podávané v dostatočnom množstve, prispievajú k zlepšeniu zdravotného stavu hostiteľa.

Kombinácia 3 probiotických kmeňov s vysokým podielom bifidobaktérií je vhodná najmä pre deti. Obsiahnuté probiotické kmene majú vysokú odolnosť voči pôsobeniu žalúdočných a žlčových kyselín, vysokú schopnosť adhézie k bunkám črevného epitelu a dlhú dobu životaschopnosti.

Bifidobacterium longum
Lactobacillus acid ophilus
Lactobacillus rhamnosus

50%
40%
10%

1 x 10 9 CFU *
* CFU - počet živých probiotických mikroorganizmov (Colony Form ing Units)

Složení v 1 pastilce:

Prídavné látky:

sorbitol (sladidlo), extrakt z červenej repy (farbivo), stearan horečnatý (protihrudkujúca látka), kyselina citrónová (antioxidant), aróma višňa, mastenec, oxid kremičitý (protispekavé látky), sukralóza (sladidlo)

Dávkovanie:

Dospelí a deti od 3 rokov 1 pastilku denne.

Balenie:

30 cmúľacích pastiliek - dávka na 1 mesiac

Upozornenie:

Doplnok stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok je vhodný od 3 rokov. Môžu ho užívať tehotné a dojčiace ženy. Doplnok stravy nenahrádza pestrú stravu. Skladovať v suchu pri teplotách 5-25 ° C. Ukladajte mimo dosahu detí. Nevystavujte priamemu slnku.

Informacie o značke Biopron

Walmark, as
Nová továrenské 1940
737 01 Český Těšín

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

HORE