loading

BioSmoothie GreenPro Detox 300 g

Značka: SALUTEM Pharma | Kód: z60148
SALUTEM Pharma BioSmoothie GreenPro Detox 300 g
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Novinka
 • Dopravné už od 2,00 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,00 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

GreenPro Detox obsahuje špeciálnu kombináciu prírodných látok (zelenina, obilniny) so silným detoxikačným účinkom, ktoré sú navyše v biokvalite. Ušetrí čas aj peniaze vďaka jeho rýchlej a jednoduchej príprave! Podporte očistu svojho organizmu s novým BioSmoothie GreenPro detox.

Hlavné výhody BioSmoothie detoxe:

 • Špeciálne zostavené smoothie pre naozaj účinnú detoxikáciu
 • Posilňuje orgány v tele, ako sú pečeň, cievy, srdce a črevá
 • 100% BIO - bez chemických postrekov, non GMO, čisté zdroje
 • 100% prírodný - bez konzervantov a umelých sladidiel
 • Možné využiť ako súčasť alebo náhradu niektorého denného jedla

Zloženie:

BIO jablčný prášok, BIO prášok z mladej pšenice, BIO ľanové múka, BIO šalvie semienka, BIO kurkuma prášok (1), BIO zázvorový prášok (2), BIO brokolicový prášok, BIO prášok z mladého jačmeňa (3), BIO špenátový prášok, BIO kapustový prášok.

Ako používať:

Rozmiešajte 25 g prášku (cca. 3 polievkové lyžice) v pohári s 250 ml vody. Vyčkajte 1-2 minúty. Pre lepšiu rozpustnosť využite shaker. Prášok môžete podľa svojich zvyklostí pridať tiež do kaše či čerstvého zeleninového smoothie.

Balenie:

300 g

Náš tip:

V našej ponuke nájdete ďalšie potraviny na podporu detoxikácie a prečistenie.

Informacie o značke SALUTEM Pharma

Salut Pharma je inovatívny česká firma, ktorá sa zaoberá výskumom, vývojom a distribúciou originálnych doplnkov stravy a vitamínových prípravkov. Ponúka produkty, ktoré efektívne pomáhajú upevniť zdravie, posilniť kondíciu a podporiť osobitú krásu. Spoločnosť Salut Pharma ponúka veľmi kvalitný sortiment produktov, ktoré sú stavané na preukázanom efektu jednotlivých účinných látok. Špecializuje sa najmä na výrobky pre zdravie ženy, pohybový aparát, multivitamínové produkty a prípravky pre redukciu hmotnosti.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE