loading

Borůvka sušená mrazem celá 15 g

Značka: Allnature | Kód: z56721
Allnature Borůvka sušená mrazem celá 15 g
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Čučoriedka sušená mrazom predstavuje jeden z najšetrnejších a najkvalitnejších foriem sušeného ovocia. Výhodou mrazom sušeného ovocia je okrem iného aj jeho dlhá trvanlivosť. Prudké zmrazenie a následné pomalé sušenie vo vákuu zbaví čučoriedku 95% vody a prípadne aj obsiahnutého alkoholu alebo kyseliny octovej. Sušená čučoriedka pritom nestratí nič zo svojej chuti, a to bez akéhokoľvek ďalšieho dosladzované. Navyše si zachová aj štruktúru, farbu a prirodzenú vôňu. Vďaka tomu je lyofilizovaná čučoriedka obľúbenou pochúťkou, ktorú možno maškrtiť len tak alebo ju pridať do raňajkových zmesí, kaší, jogurtov alebo najrôznejších dezertov.

Zloženie:

Mrazom sušená čučoriedka.

Balenie:

15 g

Upozornenie:

Môže obsahovať stopy lepku, arašidov, sezamu a orechov.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete ďalšie sušené ovocie .

Informacie o značke Allnature

Allnature s. r. o je spoločnosť zaoberajúca sa dovozom a následnou distribúciou profesionálnej vlasovej a pleťovej kozmetiky a doplnkov stravy. V jej portfóliu nájdete veľmi kvalitné produkty, z ktorých väčšina je na prírodnej báze.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE