loading

Botuceutical FORTE - biotechnologické sérum proti vráskam 30 ml

Značka: Herb Pharma | Kód: z3709
Herb Pharma Botuceutical FORTE - biotechnologické sérum proti vráskam 30 ml
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,00 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,00 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Sérum Botuceutical FORTE - riešenie v boji proti jemným, ale aj odolným, alebo ťažko odstrániteľným vráskam. Vďaka komplementárnemu systému, ktorý obsahuje pentapeptid, acetyl hexapeptid, heptapeptid a hexapeptid-30 je Botuceutical FORTE ešte účinnejšie. Nová zložka hexapeptid-30 ovplyvňuje svalové kontrakcie a uvoľňovanie svalov.

Kedy Botuceutical FORTE pomáha:

 • výrazne redukuje mimické vrásky,
 • vyhladzuje jemné línie tváre.

Zloženie:

Aqua, Glycerín, Acetyl hexapeptid-8, pentapeptid-18, Acetyl heptapeptid-4, Panthenol, Acethyl hexapeptid-30, Arginine, Caprylyl glycol, Xanthan gúm, Carrageenans, Glucose, Propylene glycol, Polysorbate 20, Phospholipids, Sodium hyaluronate, Disodium EDTA , Carbomer, Tocopheryl acetate, Retinyl acetate, trietanolamín, Hexylcinnamal, D-limonene, Geraniol, Linalool, Parfum, Phenoxyethanol, metyl-, etyl, propyl-, butyl-, Isobutylparaben, Imidazolidinyl urea

Ako používať:

Odstráňte viečko a jemným stlačením dávkovača vytlačte potrebné množstvo séra. Naneste na ukazovák a jemne aplikujte od vrásky k vráske. Predtým, pomocou bruška prstov otvoríme vrásku a aplikujeme prípravok do jej vnútra. Následne každú vrásku stimulujte pomocou krúživé masáže v oblasti aplikácie. Začíname vráskami v okolí pier, pokračujeme po bokoch nosa smerom nahor, až do oblasti medzi obočím. Opakujeme proces v okolí očí a na čele. Po nanesení počkajte cca 10 minút, až potom použite svoju bežnú kozmetiku. Kvôli optimálnym výsledkom aplikujte na jemné línie a vrásky 2x denne (ráno a večer) počas 30 dní. Potom pre udržanie mladistvého vzhľadu nanášajte 1x denne. Uvoľňovací účinok prípravku je postupný, kumulatívny a reverzibilný. Ak prestanete Botuceutical FORTE používať, vaša pokožka nadobudne pôvodný vzhľad za 2-6 mesiacov.

Balenie:

30 ml

Upozornenie:

Určené len na vonkajšie použitie. Určené pre všetky typy pleti. Zabráňte styku s očami. Ak sa výrobok dostane do očí, vypláchnite ich vodou a jemne ich osušte. Pozor - pri rýchlom stlačení dávkovača dochádza k nasatiu vzduchových bubliniek, čo by mohlo sťažiť dávkovanie lieku. Pri dávkovaní treba opakovane stlačiť pumpičku, aby došlo k vytlačeniu séra. Skladujte pri teplote do 30 ° C. Krajina pôvodu Švajčiarsko.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky radu Cosmeceutical a ďalšie produkty na pokožku .

Informacie o značke Herb Pharma

Švajčiarska spoločnosť HERB PHARMA je výrobcom a dodávateľom výrobkov v oblasti zdravotných pomôcok, výživových doplnkov a špeciálnej kozmetiky. HERB PHARMA prichádza na globálny trh s jasnou koncepciou a víziou pre konečného zákazníka, s víziou zdravia založeného na prírodných produktoch. Spojenie prírody so zdravím človeka je prirodzeným vývojom existencie ľudskej civilizácie, ktoré aj v najbližších desaťročiach bude hrať veľmi dôležitú úlohu pre zvýšenie celkovej kvality života ľudstva. História firmy HERB-PHARMA spadá do druhej polovice roka 1992, od kedy sa datuje zahájenie aktivít spoločnosti v segmente farmaceutických a parafarmaceutických výrobkov. Zaujíma vás Herb Pharma viac? Pozrite sa na video .

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


85%
Hodnotenie
07.11.2016
Prípravok Botuceutical Forte som si objednala už asi po tretí a som s ním veľmi spokojná. Nechcela by som už bez neho byť, vrásky sú vyhladené a koža je napnutá.
18.10.2016
Úprimne som spokojná s produktom Botuceutical. Po troch týždňoch už som videla rozdiel.
09.09.2016
Botuceutical nebol priamo pre mňa, ale bol to darček pre mamičku. Avšak, používa ho už asi 5 rokov vkuse a je veľmi spokojná. Vrásky má podľa svojho menšie a nie tak viditeľné a pokožku na tvári má sviežejší, čo som si všimla aj ja.
17.08.2016
Botuceutical som od zakúpenia používala podľa návodu ráno a na noc. Až teraz s odstupom po minutia celého obsahu séra viditeľne mám lepšiu pleť pod očami aj tzv. Začínajúce vačky sú vstrebané. Iste si opäť sérum kúpim.
100%

14.10.2019
Tlmí vytváranie hlbokých vrások
HORE