loading

Botuceutical Platinum - biotechnologické sérum na hlboké vrásky 4,5 ml

Značka: Herb Pharma | Kód: z1899
Herb Pharma Botuceutical Platinum - biotechnologické sérum na hlboké vrásky 4,5 ml
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Certifikát
 • Dopravné už od 2,00 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,00 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Botoceutical Platinum biotechnologické sérum na hlboké vrásky je určené pre ženy a mužov. Ide o dokonalú kombináciu peptidov vyvinutú špeciálne na aplikáciu do najhlbších a najvýraznejších vrások tváre.

Kedy Botoceutical Platinum - biotechnologické sérum na hlboké vrásky pomáha:

 • pomáha eliminovať všetky odolávajúce a ťažko odstrániteľné vrásky,
 • vyhladzuje a vyživuje pleť.

Zloženie:

Aqua, Acetyl hexapeptid-8, Glycerín, pentapeptid-3, Caprylyl glycol, Acetyl octapeptide-3, Acetyl heptapeptid-4, Xanthan gúm, Carrageenan (Chondrus crispus), Glucose, dipeptid diaminobutyroyl benzylamide diacetate, Propylene glycol, Phospholipids, trietanolamínu, Sodium hyaluronate, Disodium EDTA, Polysorbate 20, butylénu glycol-laureth-3-hydroxyethylcellulose-acetyl dipeptid-1 cetyl ester, Mica, Titanium dioxide, Carbomer, Dimethylaminoethanol, Panthenol, Tocopheryl acetate, Alpha Lipoic acid, Retinyl acetate, Citronellol, Geraniol, Hydroxycitronellal , Hexylcinnamal, Limonene, Linalool, Lilial, Parfum, Phenoxyethanol, metyl-, etyl, propyl-, butyl-, Isobutylparaben, Imidazolidinyl urea

Ako používať:

Odstráňte viečko z prípravku. Pomalým otáčaním zadnej strany dávkovacieho pera dávkujte potrebné množstvo séra. Na čistú a suchú pokožku naneste Botoceutical Platinum pomocou silikónového hrotu dávkovacieho pera priamo do hlbokých vrások. Predtým, pomocou bruška prstov, vrásku otvorte a aplikujte priamo dovnútra vrásky. Následne každú vrásku stimulujte pomocou krúživé masáže v oblasti aplikácie. Začnite vráskami v oblasti úst, pokračujte po stranách nosa smerom nahor až do oblasti medzi obočie. Proces opakujte v okolí očí a na čele. Po nanesení počkajte cca 10 minút, až potom použite svoju bežnú kozmetiku.

Balenie:

4,5 ml

Upozornenie:

Určené len na vonkajšie použitie. Určené pre všetky typy pleti. Zabráňte styku s očami. Ak sa výrobok dostane do očí, vypláchnite ich vodou a jemne ich osušte. Pri dávkovaní je potrebné opakovane otáčať dávkovacím perom, aby došlo k vytlačeniu séra. Krajina pôvodu Švajčiarsko.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky radu Cosmeceutical a ďalšie produkty na pokožku .

Informacie o značke Herb Pharma

Švajčiarska spoločnosť HERB PHARMA je výrobcom a dodávateľom výrobkov v oblasti zdravotných pomôcok, výživových doplnkov a špeciálnej kozmetiky. HERB PHARMA prichádza na globálny trh s jasnou koncepciou a víziou pre konečného zákazníka, s víziou zdravia založeného na prírodných produktoch. Spojenie prírody so zdravím človeka je prirodzeným vývojom existencie ľudskej civilizácie, ktoré aj v najbližších desaťročiach bude hrať veľmi dôležitú úlohu pre zvýšenie celkovej kvality života ľudstva. História firmy HERB-PHARMA spadá do druhej polovice roka 1992, od kedy sa datuje zahájenie aktivít spoločnosti v segmente farmaceutických a parafarmaceutických výrobkov. Zaujíma vás Herb Pharma viac? Pozrite sa na video .

Prehliadnite si certifikát značky Herb Pharma.
Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


80%
Hodnotenie
14.03.2019
Botuceutical Platinum som zvolila po operácii očí, keď sa mi zdalo očné okolie dosť unavené, pretože som sa v období po operácii obávala používať v tejto oblasti obvyklú kozmetiku. Jedno balenie postačilo, aby sa pleť vrátila do predchádzajúceho stavu.
10.01.2018
S produktom Botuceutical Platinum som veľmi spokojná, vyhladzuje vrásky, pleť je žiarivá a mladistvá. Určite si budem výrobok kupovať pravidelne v ďalšom období.
18.10.2016
Úprimne som spokojná s produktom Botuceutical. Po troch týždňoch už som videla rozdiel.
20.09.2016
Priessnitz kĺbová výživa Forte - Objednal som si pre seba na skúšku a zdalo sa mi, že naozaj fungujú, bolesť kolien sa znížila. Objednám si ich znovu. Botuceutical Platinum bolo objednané pre manželku, ktorá tvrdí, že má svoj účinok.
17.08.2016
Botuceutical som od zakúpenia používala podľa návodu ráno a na noc. Až teraz s odstupom po minutia celého obsahu séra viditeľne mám lepšiu pleť pod očami aj tzv. Začínajúce vačky sú vstrebané. Iste si opäť sérum kúpim.
HORE