loading

Breast Star 60 kapslí

Značka: Vieste | Kód: z59828 | Doplnok stravy
Vieste Breast Star 60 kapslí
Novinka

Produkt nie je k dispozícii. .
Ďakujeme za pochopenie.

Popis:

BreastStar je prírodný doplnok stravy vyvinutý špeciálne pre ženy. Obsahuje kombináciu bylinných extraktov a vitamínov, ktorá slúži na posilnenie a udržiavanie normálnej hormonálnej rovnováhy. Účinné látky obsiahnuté v prípravku Breast Star sa používajú v prírodnej medicíne už po stáročia. Môžu navracať krásu a pevnosť poprsia žien, ovplyvňujú mieru stresu a ďalšie fyzické i psychické prejavy súvisiace s hormonálnou nerovnováhou žien.

Zloženie:

Senovka prášok, tekvica prášok, fenikel prášok, vitamín C, L-tyrozín, chaluha (Fucus) prášok, kukuričný škrob, ovos siaty prášok, vitamín B3 nikotínamid, dioskórea (Dioscorea) extrakt, pestrec mariánsky prášok, damiana prášok, vitamín E DL- a-tocopheryl acetát, vitamín B5 calcium-d-pantothenát, vitamín B6 pyridoxín, stearan horečnatý, vitamín B2 riboflavín, vitamín B1 tiamín HCL, kyselina listová, biotín, vitamín B12. Obal kapsule: želatínová kapsula, farbiace činidlo oxid titaničitý.

Dávkovanie:

Užívajte 3 kapsule denne, zapite dostatočným množstvom tekutiny.

Balenie:

60 kapslí

Upozornenie:

Doplnok stravy, neslúži ako náhrada pestrej stravy. Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí.

Skladovanie: uchovávajte v suchu pri teplote do 25 ° C.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete ďalšie doplnky stravy pre hormonálnu rovnováhu .

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

HORE