loading

Breast Star 60 kapslí

Značka: Vieste | Kód: z59828 | Doplnok stravy
Vieste Breast Star 60 kapslí
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,60 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,60 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

BreastStar je prírodný doplnok stravy vyvinutý špeciálne pre ženy. Obsahuje kombináciu bylinných extraktov a vitamínov, ktorá slúži na posilnenie a udržiavanie normálnej hormonálnej rovnováhy. Účinné látky obsiahnuté v prípravku Breast Star sa používajú v prírodnej medicíne už po stáročia. Môžu navracať krásu a pevnosť poprsia žien, ovplyvňujú mieru stresu a ďalšie fyzické i psychické prejavy súvisiace s hormonálnou nerovnováhou žien.

Zloženie:

Senovka prášok, tekvica prášok, fenikel prášok, vitamín C, L-tyrozín, chaluha (Fucus) prášok, kukuričný škrob, ovos siaty prášok, vitamín B3 nikotínamid, dioskórea (Dioscorea) extrakt, pestrec mariánsky prášok, damiana prášok, vitamín E DL- a-tocopheryl acetát, vitamín B5 calcium-d-pantothenát, vitamín B6 pyridoxín, stearan horečnatý, vitamín B2 riboflavín, vitamín B1 tiamín HCL, kyselina listová, biotín, vitamín B12. Obal kapsule: želatínová kapsula, farbiace činidlo oxid titaničitý.

Dávkovanie:

Užívajte 3 kapsule denne, zapite dostatočným množstvom tekutiny.

Balenie:

60 kapslí

Upozornenie:

Doplnok stravy, neslúži ako náhrada pestrej stravy. Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí.

Skladovanie: uchovávajte v suchu pri teplote do 25 ° C.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete ďalšie doplnky stravy pre hormonálnu rovnováhu .

Informacie o značke Vieste

Vieste group sro Heinemannova 2695/6, 160 00 Praha 6. IČ: 02065533

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

HORE