loading

Bylinná zmes pre spaľovanie tukov 30 g

Značka: Moringa MIX | Kód: z53952
Moringa MIX Bylinná zmes pre spaľovanie tukov 30 g
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,00 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,00 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Bylinná zmes pre spaľovanie tukov podporuje činnosť metabolizmu, dodá energiu, povzbudí vaše spaľovanie a podporí aj látkovú výmenu.
Bylinná zmes pre spaľovanie tukov obsahuje moringou, ktorá predstavuje zdroj neuveriteľných 90 živín a 46 antioxidantov. V jedinečnej forme ponúka telu všetko potrebné v dokonalej rovnováhe, ktorú ľudské telo môže najlepšie využiť a vstrebať. Zmes naviac obsahuje alchemilka, ktorý má odvodňovacie účinky a stimuluje lymfatický systém, a Paulinia (guaranu), ktorá má povzbudivé účinky.

Zloženie:

 • normálne trávenie
 • osvieženie tela
 • (Pred) menštruačný komfort
 • Normálny stav kĺbov a svalov
 • normálne trávenie
 • imunitný systém
 • Fyzická a psychická vitalita
 • Energia - tonus - únava
 • Kontrola telesnej hmotnosti a metabolizmus tukov

Dávkovanie:

2 g čaju zalejte 80 ° C horúcou vodou, nechajte lúhovať 8 minút, potom preceďte. Pite 2 šálky, neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Na prípravu náleve v kanvici dajte 1 kopcovitú lyžičku zmesi na 200 ml z objemu kanvice, plus pridajte 1 čajovú lyžičku zmesi navyše.

Balenie:

30 g

Upozornenie:

Skladujete pri teplote od 5 do 25 ° C na suchom a tmavom mieste. Nevhodné pre dojčiace a tehotné a deti do 15 rokov. Krajina pôvodu Filipíny.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky obsahujúce moringy .

Informacie o značke Moringa MIX

KONTAKT: Santimona sro, Jana Beneša 402, 551 02 Jaroměř.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


53%
Hodnotenie
60%

17.10.2019
Pijem tento čaj ešte krátko asi týždeň tak to neviem adekvátne posúdiť.
90%

17.10.2019
žiadne
10%

17.10.2019
HORE