loading

CanaGel 250 ml

Značka: Advance nutraceutics | Kód: z53289
Advance nutraceutics CanaGel 250 ml
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,00 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,00 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

CanaGel je chladivý gél s obsahom konope a ďalších 5 prírodných extraktov, ktorý pôsobí pri bolesti chrbta, kĺbov a svalov.

Prípravok CanaGel obsahuje aktívne látky, ktoré napomáhajú k pocitu okamžitej úľavy. Unikátna kombinácia látok zahŕňa extrakt z konope s canabinoidy, konopný olej, Čertov pazúr, Kostihoj, Boswellia, MSM a mentol. Mentol svojím chladivým pôsobením prispieva k pocitu úľavy a podporuje miestne prekrvenie.

Zloženie:

Aqua, Polysorbate 80, Alcohol Denat., Cannabis Sativa Seed Oil, Dimethyl sulfónu mentol, Boswellia serrata Extract, Harpagophytum procumbens Root Extract, Symphytum Officinale Root Extract, Olea Europaea Fruit Oil, Cannabis Sativa Leaf / Stem Extract, Phenoxyethanol, Carbomer, Sodium hydroxide, Ethylhexylglycerin, Metylparabén

Ako používať:

Gél nanášajte v primeranom množstve na koži 2-3krát denne. Krúživými pohybmi vmasírujte do kože kým sa gél nevstrebe.

Balenie:

250 ml

Upozornenie:

Gél nenanášajte na miesta, kde je koža porušená. Neužívajte vnútorne. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu a tme pri teplote do 25 ° C. Regis Trovan ako kozmetický prípravok.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky s kanabisom .

Informacie o značke Advance nutraceutics

Základom stratégie našej spoločnosti ADVANCE NUTRACEUTICS je mať najlepšie produkty na trhu, ktoré obsahujú tie najúčinnejšie prírodné látky, ktorých vhodnou kombináciou je dosiahnutý maximálny účinok. Pri výrobe používame len tie najkvalitnejšie suroviny s certifikáciou kvality a pôvodu a celý výrobný proces podlieha prísnej kontrole.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE