loading

Cannole - konopný olej 100 ml

Značka: Annabis | Kód: z4704 | Doplnok stravy
Annabis Cannole - konopný olej 100 ml
Vege
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegetariánske produkty

Vegán
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegánske produkty

Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

Produkt nie je k dispozícii. Vyberte si prosím iné produkty z Úrazy.
Ďakujeme za pochopenie.

Popis:

Cannole je veľmi kvalitný konopný olej s priaznivými účinkami pre telo. Starostlivo vybrané účinné látky napomáhajú k dokonalému uvoľneniu svalstva a regeneráciu.

Obsiahnuté prírodné látky sa v minulosti osvedčili vďaka svojim schopnostiam uľavovať od bolesti, uvoľňovať blokády a kŕče. Vhodné sú pre regeneráciu a rehabilitáciu po operáciách, zlomeninách, výronoch, ožarovaní, športe, namáhavých výkonoch. Svoje využitie nachádzajú aj v kozmetike pri prevencii proti starnutiu kože, vráskam, suchej koži atď. Konopný olej sa veľmi dobre uplatňuje pri starostlivosti o vlasy.

Vo výrobkoch Annabis "href =" https://www.prozdravi.cz/annabis/ "> Annabis je použitý tradičný za studena lisovaný konopný olej z čerstvých, čistých a vysoko kvalitných semien a výťažok z konope pestovaného bez herbicídov a pesticídov.

Zloženie:

Cannabis Sativa Seed Oil, Cannabis Sativa Seed Extract, Olea Europaea Fruit Oil, citriodora Clementina Peel Oil, Citrus Paradisi Peel Oil, Citrus reticulata Peel Oil, D-Limonene, Linalool.

Ako používať:

Niekoľkokrát denne naneste na čistú pokožku, votrite do vlasov alebo pridajte do kúpeľa.

Balenie:

100 ml

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež:

a ďalšie prípravky z konope .

Ďalšie informácie o produkte Cannole - konopný olej nájdete v článku Konopný olej .

Informacie o značke Annabis

Spoločnosť ANNABIS je česká firma, ktorá sa zaoberá výskumom, vývojom, výrobou a predajom konopných výrobkov a doplnkov stravy. Ponúka veľmi kvalitný sortiment s širokým využitím. Výrobky spoločnosti ANNABIS sú výsledkom mnohoročného výskumu a aktívneho skúmania účinkov konope.

Certifikované odrody technického konope, ktoré sú použité pre výrobu kozmetických prípravkov, majú potlačené psychoaktívne účinky. Prípravky vyrobené na ich báze sú úplne bezpečné a nie je potrebné sa obávať návykových látok a zdravotných následkov.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


80%
Hodnotenie
18.10.2016
Dobrý deň, Cannole , Dolorcann a Balcann som kúpila pre otca, ktorý bol 17dní v kóme a po infarkte s postihnutím ľavej strany a verím, že aj vďaka vášmu mazanie sa nám ho podarilo rozhýbať a nemal také bolesti, takže sme veľmi spokojní.
05.09.2016
Musím povedať, že za tie dva mesiace, kedy používam konopné produkty Stimulačné šampón s kofeínom Capillus a Cannole - konopný olej mi začali rásť hustejšie a tmavšie vlasy. Všetkým odporúčam!
12.12.2013

S produktmi Varicann Q10 , Žihľava , Cannole , Arthrocann a Yucca som spokojný.

21.01.2013

Dobrý deň, konopný olej cannoli som dala svojej osemdesiatročnej mamičke, ktorá trpí bolesťami chrbta a svalov. Masáže olejom jej pomáhajú zmierniť bolesti. Olej používam aj ja a som s jeho účinkami spokojná. Prajem vám veľa úspechov s konopnými produktmi.

HORE