loading

CDF 80 kapsúl

Značka: Diochi | Kód: z44109
Diochi CDF 80 kapsúl

Produkt nie je k dispozícii. Vyberte si prosím iné produkty z Imunita.
Ďakujeme za pochopenie.

Popis:

CDF obsahuje 600 mg vitamínu C v dvoch formách.

Prídavné látky:

25 mg zmes silíc (tea tree, vavrín, myrta), maltodextrín, želatína (obal kapsule)

Dávkovanie:

Dospelí: 1-2 kapsule 1-2x denne
Deti od 6 rokov: 1 kapsula 1-2x denne
Užívať v priebehu jedla, dostatočne zapiť vodou

 

Po 3 týždňoch užívania nasleduje vždy 1 týždeň pauza.
Pri prejave akýchkoľvek nepriaznivých účinkov užívanie lieku prerušiť. Počas užívania prípravku odporúčame zvýšiť príjem tekutín.

Balenie:

80 kapslí

Upozornenie:

Doplnok stravy. Neprekračovať doporučené dávkovanie! Nie je určené pre deti do 6 rokov, tehotné a dojčiace ženy! Uchovávať mimo dosahu detí! Výrobok nie je náhradou pestrej stravy! Neobsahuje žiadne prídavné sladidlá ani konzervačné látky.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky s vitamínom C .

Informacie o značke

Firma DIOCHI je veľmi rýchlo rastúca firma, ktorá vykonáva výskum v oblasti prírodnej medicíny a regenerácia tela. Spolupracuje s mnohými laboratóriami vo svete a nové poznatky sú uvádzané do praxe v podobe nových bioinformačných produktov. Kto potrebuje zlepšiť vitalitu svojho tela, vždy tu nájde pomoc. Celý systém tvorí bioinformačné produkty, ktoré dokážu naše telo hlboko detoxikovať a regenerovať vo veľmi krátkej dobe. Oproti bežným produktom majú neobyčajnú silu a ich zloženie je nadčasové. Technológia energetického spracovania Diochi im dáva veľa predností, ktoré si môže vyskúšať ktokoľvek, kto pracuje s prístrojmi EAV. Ak dáte pri meraní do okruhu produkt Diochi, vždy vám ho prístroj vyberie prednostne oproti ostatným. Tým sa stáva firma DIOCHI svetovým lídrom v tvorbe bioinformačných produktov na poli prírodnej medicíny.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

HORE