loading

Celadrin Extra silný masť FORTE 40 g

Značka: Barny´s | Kód: z49500
Barny´s Celadrin Extra silný masť FORTE 40 g
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Masť Celadrin Extra silný FORTE je určená na masáž pokožky v oblasti kĺbov a svalov.

Účinný efekt Celadrin masti FORTE je zjavný už niekoľko desiatok minút od aplikácie. Súčasťou zloženie je mentol pre zvýšenie účinku.

Masť Celadrin Extra silný FORTE je vhodným doplnkom prípravku Celadrin Extra silný 60 kapslí .

Zloženie:

Aqua, Myristica acid, Myristoleic acid, oleic acid, Palmitoleic acid, Palmitic acid, Lauric acid, Capric acid, Stearic acid, Octyldodecanol, cetearyl alcohol, Sorbitan Stearate, mentol, Polysorbate 60, Cetyl palmitate, Benzyl alcohol

Ako používať:

Aplikujte na pokožku tenkú vrstvu masti 3-4x denne.

Balenie:

40 g

Upozornenie:

Určené len na vonkajšie použitie. Zabráňte kontaktu s očami. Nepoužívajte na poranenú či inak poškodenú pokožku. V prípade precitlivenosti na zložky prípravku alebo pretrvávajúce kontaktné reakciu na liek prerušte aplikáciu ao ďalšom sa poraďte so svojím lekárom. Uchovajte mimo dosahu detí. V prípade požitia ihneď vyhľadajte lekársku pomoc. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Krajina pôvodu Kanada.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie masážne prípravky .

Informacie o značke Barny´s

BARNY'S je pôvodný kanadská spoločnosť, ktorá v SR pôsobí od roku 1997 prostredníctvom divízie biopoľa GN. Až do roku 2004 všetku produkciu predávali pod značkou Proenzi a je dodnes známe, že v tej dobe to bola najviac rešpektovaná značka v danom segmente. Od roku 2004 sa naplno začali venovať produktovej rade Barny '. V súčasnosti taktiež spolupracujú na vývoji a výrobe nutraceutík s medzinárodnou farmaceutickou spoločnosťou, ich dodávatelia a finálne výrobky musia spĺňať farmaceutický štandard a farmaceutickú normu GMP.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


40%
Hodnotenie
11.01.2018
Celadrin som si kúpila už opakovane ako doplnok k rehabilitačnému cvičenia a analgetické liečbe bolestí pri artróze kolenného kĺbu. Už po 14 dňoch užívania som prestala brať analgetiká, iba Celadrin a môžem potvrdiť, že sa mi bolesti objavujú len občas a v menšej intenzite.
22.12.2017
Celadrin mi veľmi pomohol. Hrozne ma bolelo koleno, už som nemohla ani spať. Chodenie sa stávalo problémom. Po vybraní necelého balenia sa cítim oveľa lepšie, dokonca si môžem dřepnout. Je to moc dobrý prípravok, ktorý začal brať aj manžel.
21.11.2017
Celadrin mi pomohol. Je mi päťdesiatjeden a po ránu som sa cítila dosť stuhnutá. Čo mi robilo starosti, nechcem, aby sa to zhoršovalo, keby som to neriešila, tak som hľadala možnosti a CELADRIN ma podľa popisu zaujal, tak som sa ešte pozrela na iné recenzie na netu. A objednala som si dvojmesačné dávku, pričom po týždni sa mi zdalo, že kolená a bedrá už fungujú lepšie, po dvoch mesiacoch je mi fajn.
09.08.2017
Produkt Celadrin Extra silný som brala a som veľmi spokojná, určite bud opäť užívať.
21.06.2017
Jedno balenie produktu Celadrin Extra silný som už zjedla a chystám sa kúpiť ďalšie, pretože len pri dlhodobom užívaní je vidieť výsledok a ja potrebujem novú chrupavku. Súčasne ním konský kolagén vo veľkých žuvacích tabletách s višňovou príchuťou. Po desiatich dňoch tohto používania som prestala celá chrumkať. Myslím, že súčinnosť oboch preparátov mi zabezpečuje môj pohyb bez bolesti, aj keď medzi kosťami nie je žiadna chrupavka a drú sa kosti o seba. Celadrin som si nasadila vo veľkej dávke 2-0-2. Cítim sa ošetreniach, ak to môžem takto nazvať. Mám v sebe veľkú vieru aj vôľu, pretože umelé koleno ešte naozaj nechcem. Na to je čas. Dúfam, že vám moje info aspoň k niečomu poslúži.
HORE