loading

Celadrin Locomotive 60 kapsúl + 60 tabliet

Značka: Barny´s | Kód: z4468 | Doplnok stravy
Barny´s Celadrin Locomotive 60 kapsúl + 60 tabliet
Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Celadrin Locomotive predstavuje unikátny dvojmesačnú kúru pre vaše kĺby, ktorá je zložená z revolučných produktov Celadrin Extra silný a Kĺbová SUPERMIX s bohatým obsahom výživných látok, ktorý nemôže ponúknuť nikto iný!

V prípravku Celadrin Locomotive sú obsiahnuté esteri fi kované mastné kyseliny (eFace), glukosamín sulfát (GS), čistý hydrolyzovaný kuracie kolagén (typ II), methylsulfonylmethan (MSM), borák, zázvor, kurkuma, Boswelia a vitamín C, ktorý prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu chrupaviek a kostí.

Zloženie:

Zloženie v 1 kapsuli Celadrin Extra silný:

500 mg Celadrin Veggie (obsahuje cetylované deriváty kyseliny myristovej, myristoolejovej, palmitoolejové, laurovej, palmitovej, olejovej, arabská guma - emulgátor), 40 mg vitamín C (askorban sodný - 50% DDD), hydroxypropylmetylcelulóza, stearan horečnatý (emulgátor), oxid titaničitý (farbivo)

ODD - odporúčaná denná dávka

Zloženie v 1 tablete Kĺbová SUPERMIX:

750 mg glukosamín sulfát (1052 mg glukosamín sulfár 2KCI), 500 Mg MSM (methylsulfonylmethan), 25 mg sušený olej zo semien boráku lekárskeho (Borgao officinalis, 10% kyseliny gama-linolénovej), 15 mg zázvor obyčajný (Zingiber officinale), 15 mg kurkuma dlhá (Curcuma longa), 10 mg boswelia (Boswellia serrata), 20 mg kolagén typ II (hydrolyzovaný kuracie), 20 mg vitamín C (kyselina askorbová)

Dávkovanie:

Užívajte jednu kapsulu Celadrin Extra silný ráno a jednu tabletu Kĺbová SUPERMIX večer. Odporúčame užívať spolu s jedlom alebo po jedle, zapite dostatočným množstvom tekutín.

Balenie:

60 kapsúl + 60 tablet - dávka na 2 mesiace

Upozornenie:

Doplnok stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Výrobok nie je určený pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Dbajte na rôznorodú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Skladujte pri teplote do 25 ° C. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie produkty na kĺby.

Informacie o značke Barny´s

BARNY'S je pôvodný kanadská spoločnosť, ktorá v SR pôsobí od roku 1997 prostredníctvom divízie biopoľa GN. Až do roku 2004 všetku produkciu predávali pod značkou Proenzi a je dodnes známe, že v tej dobe to bola najviac rešpektovaná značka v danom segmente. Od roku 2004 sa naplno začali venovať produktovej rade Barny '. V súčasnosti taktiež spolupracujú na vývoji a výrobe nutraceutík s medzinárodnou farmaceutickou spoločnosťou, ich dodávatelia a finálne výrobky musia spĺňať farmaceutický štandard a farmaceutickú normu GMP.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


72%
Hodnotenie
09.08.2017
S užívaním Celadrin Locomotive zmizla bolesť kĺbov a zlepšila sa pohyblivosť. Som veľmi spokojný. Užívam už druhé balenie a ide to stále k lepšiemu pocitu. Vďaka tomuto lieku, je mi 73 rokov, sa môžem pohybovať lepšie a bez bolestí a tým aj pracovať na záhrade.
03.08.2017
Už mám druhé balenie produktu Celadrin Locomotive a pomáha mne to síce pomalšie, ale zlepšili sa bolesti kolien a ramien, a kĺby sú pohybu schopnejší. Som rád, že tento produkt je tak účinný.
23.06.2017
Liečivé prírodné prípravky značky Barny´s sú značkou vysokej kvality a sú ponúkané radom dodávateľov u nás. Dôverujem kvalite spracovania zahraničného výrobcu. Vzhľadom k môjmu veku je asi bolestivosť môjho pohybového ústrojenstva (bedrová chrbtica + bedrové kĺby + kĺby prstov ruky) pokročilejšie, ale verím, že s príchodom jari sa zlepšenie výrazne prejaví. Na pokročilejšie artrózu kĺbov sa musí prírodné lieky užívať asi opakovane.
21.06.2017
S prípravkom Celadrin Locomotive som bola veľmi spokojná. Asi po mesiaci jeho užívania ma prestal bolieť bedro. Pred tým som nemohla na tej strane ani ležať, aká to bola bolesť. Teraz, po využívaní celej dávky, bolesť skoro úplne ustúpila. Bedro mierne bolí len vtedy, keď nohu veľmi namáham. Druhé balenie užíval môj priateľ, ktorý mal ísť na operáciu s kolenom. Mal prasknutú chrupavku. Teraz, po röntgenu kolena, bola operácia zrušená. Koleno ho už nebolí. Takže som rada, že som našla prášky, ktoré nás oboch postavili opäť na nohy.
19.06.2017
S produktom Celadrin Locomotive som spokojná. Mám artrózu, navyše som ochorela boreliózou a Celadrin kĺbové ťažkosti podstatne zmiernil. Vrelo odporúčam ostatným ľuďom.
HORE