loading

Cesnak a petržlen 90 tbl.

Značka: Klas | Kód: z256 | Doplnok stravy
Klas Cesnak a petržlen 90 tbl.
Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Cesnak a petržlen je kombinácia výťažkov z cesnaku a petržlenu, ktorá normalizuje krvný tlak a trávenie. Prispieva k normálnej činnosti imunitného systému.

Zloženie v 1 tablete:

 • Normálne funkcie dýchacieho systému
 • Duševná pohoda - stres
 • antioxidant
 • Normálna činnosť cievnej sústavy
 • Normálna činnosť pečene
 • prirodzená obranyschopnosť
 • ťažké nohy
 • Normálna činnosť srdca - hladina cholesterolu
 • Normálna hladina cukru v krvi - metabolizmus sacharidov
 • Normálna funkcia obličiek

Prídavné látky:

karboxymetylcelulóza, stearan horečnatý, arabská guma

Dávkovanie:

Užívajte 1 tabletu denne. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu minimálne 2-3 mesiacov.

Balenie:

90 tabliet - dávka na 3 mesiace

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C v uzavretom obale.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež Super Cesnak 100 kapslí a ďalšie prípravky s cesnakom kuchynským a petržlenom záhradné .

Informacie o značke Klas

Firma KLAS je zárukou potravinových doplnkov najvyššej kvality. Dôkazom sú desaťtisíce spokojných a mimoriadne verných užívateľov viac než 14 rokov. Sortiment prípravkov KLASu zahrňuje vitamíny, minerály, rastlinné a bylinné extrakty aj probiotické kultúry. Starostlivý výber surovín, ktoré pochádzajú z rôznych kútov sveta, je pre nás samozrejmosťou a vyžadujeme ich bezkompromisnou akosť. Jednotlivé prípravky KLAS sú vyvinuté v spolupráci klasickej a alternatívnej medicíny tak, aby odviedli nežiaduce škodliviny a naopak doplnili telu Nejde látky. Cieľom hlbokého liečebného procesu je navrátenie potrebných samoliečebných funkcií tela a dosiahnutie zdravie. Prípravky KLASu sú teda určené pre tých zákazníkov, ktorí vedia, že sú zodpovední za vlastné zdravie a chcú sa vyliečiť v duchu motta KLASu "Meníme vzťah ľudí k vlastnému zdraviu".

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


83%
Hodnotenie
05.10.2016
Audiron - Bolesť ucha trvala týždeň, po jednej kvapke do hodiny po probléme. Zázrak. Cesnak a petržlen - Cítim sa lepšie, dodá sviežosť.
04.10.2016
Produkt Cesnak a petržlen užívam dlhšiu dobu a som veľmi spokojná, celú zimu som nemala ani nádchu. Odporúčam aj iným zákazníkom.
19.09.2016
Na produkt Cesnak a petržlen som prišla na odporúčanie jedného gynekológa na internete. A zatiaľ mám za sebou prvý balenie a som naozaj spokojná. Príde mi, že aj chrípkové epidémie sa mi vyhýbajú a má imunita je silnejšia. A aj gynekologické problémy ustúpili. Takže ja som s produktom Cesnak a petržlen spokojná.
11.03.2015
Zakúpila som si od vás produkt Cesnak a petržlen a som nadmieru spokojná. Veľmi mi pomohol. Určite nebudem váhať a objednám si ho znovu.

26.11.2014

S produktom Cesnak a petržlen som nadmieru spokojná. Pomáha mi znížiť tlak, užívam už tretie balenie a skúsim užívať dlhodobejšie. Myslím, že mi pomáha aj na pleť a na lepšie zažívanie. Mám aj upokojenie žalúdok - trpím hypersekréciou žalúdočnej šťavy.

HORE