loading

Chanca Piedra (Phyllanthus niruri) - bylinný čaj 105 g

Značka: Energy | Kód: z3181
Energy Chanca Piedra (Phyllanthus niruri) - bylinný čaj 105 g
Vege
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegetariánske produkty

Vegan
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegánske produkty

Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Certifikát
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Chanca Piedra posilňuje funkcie pečene.

Tento nenápadný drobný prýštec je pôvodnými obyvateľmi Amazónie nazývaný "lámač kameňov". Chanca piedra rastie prirodzene nielen v oblasti Strednej Ameriky, ale aj Indii a krajinách juhovýchodnej Ázie. Tu sa stal významnou liečivkou tradičnej ajurvédskej medicíny.

Zloženie:

Ako používať:

Na 1 liter studenej vody 1-2 polievkové lyžice. Miernym varom varte maximálne 5 minút a ihneď sceďte. Popíjajte v 3 denných dávkach po dobu minimálne 1 mesiaca.

Balenie:

105 g, zipsový sáčok z Hliníková fólia

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Spotrebujte do 3 mesiacov po otvorení. Skladujte v suchu a tme pri teplote 10-25 ° C a chráňte pred mrazom.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež Chanca Piedra 150 tob. + 50 tob. ZD ARMA a ďalšie prípravky na pečeň .

Informacie o značke Energy

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

 

Prehliadnite si certifikát značky Energy.
Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


95%
Hodnotenie
19.04.2017
Čaj Chanca Piedra užívam mesiac a zdá sa mi, že sa môj zdravotný stav zlepšil. Bála som sa, že zmes bude horká a pitie čaju bude utrpením, pretože som predtým užívala iné čaju na ochorenie obličiek, ale táto zmes bylín mi chutí.
21.10.2016
Čaj Chanca Piedra pije manžel na obličkové kamene už 3 mesiace a je s ním veľmi spokojný. Dokonca je aj chutný a od tej doby, čo ho pije, nemá problémy. Pochopiteľne neviem, či sa kamene rozpúšťajú, pretože keď je mu vraj dobre, prečo by chodil k lekárovi.
05.10.2016
Čaj Chanca Piedra už mám druhýkrát, veľmi mi pomáha vo vylučovaní obličkových kameňov. Som veľmi spokojný a všade odporúčam.
30.09.2016
Bylinný čaj Chanca Piedra som si zakúpil z toho dôvodu, že ma trápili močové kamene. Hľadal som niečo také na užívanie, a po prečítaní referencií som sa rozhodol ho kúpiť. Začal som ho užívať podľa návodu, a dosť mi pomohol. Vyšli zo mne prirodzenou cestou tri kamene, z toho jeden dosť veľký. Ešte ho stále užívam, pretože tých kameňov bolo viac a dúfam, že sa ešte treba nejaký objaví. Nechcem to zatiaľ riešiť operáciou, pretože som už bol pred dvoma rokmi. Takže u mňa spokojnosť.
17.08.2016
Cordyceps Premium skvelo funguje na podporu imunity, čaj Chanca Piedra výborne čistí obličky a močové cesty. Oba výrobky 100% spokojnosť.
HORE