loading

Cherry Belly - nahřívací plyšová hračka Hrošík

Značka: Pecičky | Kód: z60566
Pecičky Cherry Belly - nahřívací plyšová hračka Hrošík
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Novinka
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Plyšová hračka Cherry Belly má pod kožúškom v brušku čerešňové kôstky, ktoré vie zahriať aj schladiť. V zime zahreje na prechádzke, v aute alebo v kočíku, pomôže pri boľavom brušku. Ako hojivý chladivý obklad hračka uteší pri natlčené kolene.

Hrošík je o niečo ťažšie ako bežní plyšáci, ale o to živšie pôsobí. Na chrbte má suchý zips na ľahké vytiahnutie nahrievacia náplne. Vnútorné vankúšik v tvare srdca obsahuje 0,4 kg   čerešňových kôstok, ktoré počas minúty nahrejete v mikrovlnnej rúre.

Náplň všetkých hrejivých plyšákov z čerešňových kôstok je 100% prírodné. Čerešňové kôstky nemajú výraznú vôňu a narozdiel od rôznych obilných náplňou ich môžete bez obáv prať.

Hrejivé plyšové hračky sa stali obľúbeným darčekom pre deti, pretože v sebe okrem bežnej plyšové hračky skrývajú navyše praktickú funkciu nahrievacieho vankúšika. Pomôže schladiť podvrtnutie členok, drobné poranenia, opuchy a zápaly a prírodné teplo naopak pomôže aj Vám, treba pri, stuhnuté šiju, boľavým kĺbom pod.

Zloženie:

Čerešňové kôstky.

Ako používať:

Stačí vytiahnuť srdiečko a ohriať ho na 1 minútu v mikrovlnke. Je plné starostlivo vybraných a upravených čerešňových kôstok, ktoré si výborne si uchovávajú teplotu. Hrejivý plyšák bude hriať minimálne dve hodinky a večer pod perinou vydrží príjemne teplučký ešte dlhšie.

Pre prechladnutie stačí pecičkové srdiečko vytiahnuť z bruška a vložiť do mrazničky. Predtým ho však pre istotu zabaľte do igelitového vrecka, aby zostalo príjemne suché a voňavé. Za hodinku nachladnuté kôstky vráťte späť do bruška a vyčarujete tak chladivý obklad na detské boliestky. V prípade potreby možno vnútorný vankúšik v tvare srdiečka použiť samostatne (viac informácií nájdete v návode na použitie).

Balenie:

1 ks p>

Upozornenie:

Ohrievajte v mikrovlnnej rúre max. 1 min. (700W), možno prať plyšovú hračku v práčke.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie nahrievanou vankúšiky .

Informacie o značke Pecičky

Spoločnosť Pecičky.cz je od roku 2009 výhradným dovozcom a distribútorom produktov belgickej značky Inatura pre Českú aj Slovenskú republiku. Pecičky.cz ponúka široký sortiment prírodných hrejivých vankúšikov a hračiek s náplňou z čerešňových kôstok.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


100%
Hodnotenie
24.05.2016
S vankúšikom Cherry Belly sme moc spokojní a používame ho pri každom dojčení. Keď dcérku veľa trápila bolesť bruška, tak sme ho používali aj častejšie. Aj keď to na bolenie bruška nestačilo, tak som presvedčená o tom, že to určite čiastočne pomohlo. Dcérka sa pri zahriatí bruška viac uvoľnila a bolesť mierne ustúpila. Na úplné odstránenie bolesti nám to však nestačilo, tak sme začali používať ešte probiotické kvapky, kvapky na bolenie bruška, feniklový čaj, iné polohy správanie. V súčasnej chvíli už Dorotku našťastie bruško nebolí, ale používame všetko ďalej vrátane vášho vankúšika. Je to pekný nápad umiestniť vankúšik do plyšové mačičky. Vyzerá veľmi pekne a je z príjemného materiálu. Určite by som tento vankúšik odporučila aj ostatným mamičkám. Len ho nahrievame dlhšie ako odporúčate.
HORE