loading

Chios masticha 40 kapsúl

Značka: Mastic Life | Kód: z43498
Mastic Life Chios masticha 40 kapsúl
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,00 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,00 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

mastichový kapsule obsahujú originálne chioskou masticha .

masticha je prírodné živice získaná z pistacia lentišku (Pistacia lentiscus var. Chiu) v jedinej lokalite na svete, v južnej oblasti gréckeho ostrova Chios . Užívanie mastichy má tisícročnú tradíciu , prvýkrát jej účinky zmieňujú Dioscorides a Galenos v 1. a 2. storočia.

 

masticha je chránené označenie pôvodu pre prírodné živicu produkovanú výhradne na gréckom ostrove Chios. Bola ako jedna z prvých uznaná a zapísaná ES už v roku 2007 medzi zaručene tradičné špeciality . Jej získavanie, výroba a distribúcia je chránená.

Zloženie v 1 kapsuli:

350 mg  Masticha (Chios Mastiha, 100% prírodný prášok)
 • Normálna činnosť gastrointestinálneho traktu
 • Ústna hygiena

Prídavné látky:

hydroxypropylmethylcelulóza

Dávkovanie:

Užívajte 2 kapsule 2x denne ráno a večer pred jedlom. Zapite vodou alebo džúsom.

Balenie:

40 kapsúl - dávka na 10 dní

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Skladujte v suchu a tme pri teplote do 25 ° C. Ukladajte mimo dosahu detí. Krajina pôvodu Grécko.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky na trávenie .

Informacie o značke Mastic Life

Masticlife je značka prírodných potravinových doplnkov obsahujúcich originálne chioskou masticha pre normálnu činnosť gastrointestinálneho traktu. Masticha je živica pistacia lentišku, získaná na egejskom ostrove Chios. Užíva sa v pôvodnej forme kryštálov, drvená na prášok alebo ako olej . Názov a produkt chioská masticha je chránený označením PDO Európskej únie.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


90%
Hodnotenie
27.06.2017
Mala som bolesti v žalúdku na jednom mieste, nie moc, ale vystrašilo ma to. Hľadala som si informácie, čo by to mohlo byť, a domnievam sa, že ide o žalúdočný vred. Užívam Chios masticha asi 2 mesiace a bolesti zmizli.
20.06.2017
S produktom Chios masticha som spokojný. Žalúdok mám opäť v poriadku. Nabudúce si tento produkt opäť zakúpim.
16.02.2017
S produktmi ELMA Lemon Chewing Gum a Chios masticha som spokojná. Pořizovala som ich, pretože mám problémy s žalúdočnej baktérii. Problémy, ako boli hnačky, ťažko od žalúdka - zmizli.
100%

20.10.2019
spolahlivo a rýchle účinkuje
equizit
100%

20.10.2019
Odporúčam! Kúpil som si 1 krabičku + žuvačky tochto typu ( 2 balenia). Včera som sa bol vyšetriť na helicobakter. Bolesti ustúpili, ešte čakám na výsledky.
Pre: Ja som si myslel, že to bude nejaký humbuk, ale bolesti vážne prestali. Posledné 3 dni som začal kombinovať aj probiotiká, ktoré budem užívať ešte cca. 2 týždne. Za tých 10 dní som vypil denne 3 čaje ( zázvorový, alebo zmes byliniek na žalúdok).

Proti: zatiaľ žiadne

HORE