loading

Chladivá gélová náplasť Refenda 6 ks

Značka: COOL REFENDA | Kód: z58584
COOL REFENDA Chladivá gélová náplasť Refenda 6 ks

Produkt nie je k dispozícii. .
Ďakujeme za pochopenie.

Popis:

Chladivá gélová náplasť Refenda je určená na použitie pri podvrtnutie, opuchoch, bolestiach šliach, svalov a kĺbov, ktoré sú zapríčinené únavou, reumatizmom, artritídou a pod. Pri potrebe schladiť postihnuté miesta. Vysoká priľnavosť náplasti zaručuje efektívnosť prichytenie na koži. Pružnosť náplasti vo vertikálnom aj horizontálnom smere. Vysoká vlhkosť náplasti zaručuje silný chladiaci efekt. Nezašpiní žiadne oblečenie.

Zloženie na 100 g:

Metylsalicylát - látka príbuzná aspirínu, ktorá má mnohostranné účinky vedúce k tíšenie zápalov a na zmiernenie bolesti svalov a kĺbov. Nesteroidné protizápalové činidlo.
Gáfor - má antibakteriálne účinky. Vhodný po námahe a pri únave.
Tokoferol - vitamín E, antioxidant, ktorý podporuje hojenie.
Mentol - stimuluje nervy tak, že vnemy chladu vytvára známy chladivý pocit a bráni tak organizmu reagovať an bolestivé podnety.

Prídavné látky:

Hydrát edetas disodný, horčík hlinitometakřemičitanu, kaolín. sodná soľ karmelózy. dihydroxyaluminiumaminoacetát, kryštalizujúci sorbitol (70%), koncentrovaný glycerín, kyselina vinná, polysorbát 80, sorbitan monolaurát. čiastočne hydrolyzovaný polyvinyl alkohol, roztok kyseliny polyakrylovej. čiastočne neutralizovaný polyalerylát. karboxyvinylo´ry polymér, ricínový olej.

Ako používať:

Po rozstřihnutí obálky vyberte náplasť, odstráňte ochrannú fóliu a aplikujte na požadované miesto. Ak je to potrebné, prichyťte náplasť bandážou alebo páskou. Potom obálku starostlivo uzavrite uzáverom. Náplasť môže byť aplikovaná iba na suchú a čistú pokožku. Aplikujte maximálne 2x denne.

Balenie:

5 ks

Upozornenie:

Nedotýkajte sa očí, úst a iných slizníc, ak ste sa dotkli náplasti. Uschovajte mimo dosahu detí. Vždy požívajte v súlade s týmito inštrukciami.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete ďalšie náplasti .

Informacie o značke COOL REFENDA

COOL REFENDA chladivá gélová náplasť je vyrobená v Japonsku. Náplasť je mimoriadne účinná pri podvrtnutie, opuchoch, bolestiach šliach, svalov a kĺbov, ktoré sú zapríčinené únavou, reumatizmom, artritídou a pod. Náplasť sa vyznačuje vysokou priľnavosťou, pružnosťou a silným chladivým efektom.
Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE