loading

Chlorella 800 mg 150 tbl. + Čistiaci čaj s červenou repou 10 sáčkov ZADARMO

Značka: Unios Pharma | Kód: z2701 | Doplnok stravy
Unios Pharma Chlorella 800 mg 150 tbl. + Čistiaci čaj s červenou repou 10 sáčkov ZADARMO
Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Chlorella je zelená sladkovodná riasa, ktorej názov je odvodený od zeleného farbiva chlorofylu, ktorého je najbohatším prírodným zdrojom. Chlorella ho obsahuje až 50x viac ako u nás známejší zdroj lucerna. Chlorella obsahuje tiež 2x viac bielkovín ako všetky druhy strukovín a je rastlinným zdrojom všetkých esenciálnych aminokyselín.

Zloženie v 1 tablete:

 • antioxidant
 • prečistenie
 • Normálna činnosť pečene
 • prirodzená obranyschopnosť
 • Normálne funkcie črevného traktu
 • Mikrobiálna rovnováha čriev
 • Normálna činnosť srdca a ciev
 • Vitalita - energia - tonus
 • Imunita - energia

Prídavné látky:

želatína, mikrokryštalická celulóza, stearan horečnatý

Dávkovanie:

Užívejet 1-3 tablety denne. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu minimálne 2-3 mesiacov.

Ak užívate okrem produktu s chlorellou tiež vitamín C, doporučujem odstup 3 hodiny.

Balenie:

150 tabliet - dávka na 1,5-5 mesiacov + Čistiaci čaj s červenou repou 10 sáčkov ZADARMO

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nevhodné pre deti do 5 rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C v uzavretom obale.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete tiež prípravky Slovenská chlorella so selénom 900 tbl. a Slovenská chlorella so selénom 300 tbl. a ďalšie produkty s chlorellou .

  Informacie o značke Unios Pharma

  Spoločnosť UNIOS PHARMA sro. bola založená v roku 1993. Vo svojich začiatkoch sa zameriavala len na dovoz vitamínových prípravkov od kanadskej firmy Trophic. Vďaka spolupráci s ďalšími spoločnosťami z USA a Kanady bola ponuka prípravkov postupne rozširovaná. Následne bol sortiment z väčšej časti už ale zameriavania na voľne balené tablety, ktoré boli plnené do liekoviek v SR. Prípravky sú podľa vlastných receptúr vyrábané naďalej v Kanade, USA a už aj v ČR. Zloženie a účinky každého prípravku sú konzultované s príslušnými odborníkmi v týchto krajinách a predovšetkým v SR tak, aby zodpovedali požiadavkám na zdravú výživu našej populácie. Spoločnosť sa naďalej zameriava na výrobu, balenie a distribúciu vitamínových prípravkov-doplnkov stravy pre športovcov aj široký okruh bežných spotrebiteľov.

  Lékarská poradňa

  Máte otázky k produktu?
  Spýtajte sa odborníkov

  Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

  My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

  Recenzie


  84%
  Hodnotenie
  16.06.2014

  Horčík + vitamín D3 je výborný na kŕče a pri zvýšenej fyzickej záťaži, dosť mi to pomohlo. Bio Kokosový olej je výborný nielen v kuchyni, ale aj na pleť a vlasy. Chlorella 800 mg používam na jarnú detoxikáciu, účinky viditeľné.

  06.11.2013

  S produktmi Aloe prima gel , Kudzu , Šťava z Aloe a Chlorella 800 mg som úplne spokojný, a v ich užívaní budem 100% pokračovať. Vďaka používaniu týchto výrobkov sa mi upravilo zažívanie, s ktorým som mal problémy niekoľko dlhých rokov. Trpel som chronickou zápchou, ktorá sa striedala s hnačkami. Preto som teraz úplne spokojný, a výrobky, ktoré som vyššie spomenul budem ďalej užívať.

  12.03.2013

  Chlorellu užívam len krátko, ale aj tak sa mi upravilo zažívanie a celkovo sa cítim lepšie. Odporúčam.

  04.03.2013

  Chlorella je bez zápachu, vynikajúce.

  18.03.2010

  Dobrý deň, Osobne užívam len Chlorellu. Jej prínos? Najvýraznejší účinok bol regeneračný. Asi po 14 dňoch sa mi začala čistiť pleť a výsledky sú stále viac badateľná. Zlepšilo sa mierne lokálne akné, stiahli póry a pokožka je jemnejšia.

  HORE