loading

Chlorella Japan 250 tbl.

Značka: Phoenix | Kód: z3551 | Doplnok stravy
Phoenix Chlorella Japan 250 tbl.
Vege
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegetariánske produkty

Vegán
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegánske produkty

Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,60 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,60 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Chlorella Japan obsahuje japonskú sladkovodnú riasu Chlorella vulgaris, ktorá je jedinečným zdrojom esenciálnych aminokyselín, chlorofylu, množstva minerálov a vitamínov, nenasýtených mastných kyselín, karotenoidov a nukleových kyselín.

Chlorella je prirodzene bezlepková zelená potravina. Obsah lepku spĺňa hodnoty povolené Európskou gastroenterologickej spoločností a je mnohonásobne nižšia ako množstvo, ktoré vyvolá autoimunitnú reakciu v ľudskom organizme. Je vhodná na užívanie pre celiatikov, ale aj pre všetky osoby, ktoré z rôznych dôvodov musia dodržiavať bezlepkovú diétu.

Zloženie v 50 g:

 • prirodzená obranyschopnosť
 • Vitalita - energia - tonus
 • Imunita - energia

Dávkovanie:

Užívajte 2x denne 6-12 tabliet 15 minút pred jedlom, zapiť pohárom vody. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu minimálne 2-3 mesiacov.

 

Ak užívate okrem chlorelly tiež vitamín C, doporučujeme odstup 3 hodiny.

Balenie:

250 tabliet (50 g) - dávka na 10-21 dní

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nie je určené deťom do 3 rokov. Skladujte v suchu, chlade a tme v uzavretom obale. Krajina pôvodu Japonsko.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete tiež prípravky Slovenská chlorella so selénom 900 tbl. a Slovenská chlorella so selénom 300 tbl. a ďalšie produkty s chlorellou .

Informacie o značke Phoenix

Kontakt: PHOENIX as, K PÉROVNA 945/7, 102 00 Praha 10 - Hostivař

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


89%
Hodnotenie
Světlana
90%

25.01.2020
Spolieham na obnovu energie po prekonanom chronickom únavovom syndróme. A keď nepomôže, verím, že neublíži.
Pre: Hodnotím veľmi kladne veľkosť tabletiek - ľahko sa prehĺtajú.
Věra Havelková
100%

25.01.2020
Chlorella mi bola odporučená už dávno, akurát v našich lekárňach ešte nebola k mání. Využívala som dialerov. Teraz som tento produkt objavila vo vašej ponuke, tak som neváhala s objednávkou na dlhšiu dobu. Z vlastnej skúsenosti viem, že mi Chl.pomáhá proti bolesti veľkého kĺbu, nemám už problémy s vyprázdňovaním a so žalúdkom Verím tomu, že prípravok je vhodný pre všetkých, ktorí majú nejaký zdravotný problém a prednáška o Chl, vedená lekárkou, ma v tom utvrdzuje .
Pre: Užívam Chlorellu už dva roky (aj od iného dodávateľa). Pomáha pri žalúdočných ťažkostiach. Pomáha proti bolesti kĺbov. Čistí črevá a normalizuje vyprázdňovanie. Podporuje imunitu proti chorobám.
90%

25.01.2020
celkové vyčistenie čriev a krvi
100%

25.01.2020
100%

25.01.2020
HORE