loading

Fin Chloretabs 290 tbl.

Značka: Finclub | Kód: z314 | Doplnok stravy
Finclub Fin Chloretabs 290 tbl.
Darček
Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Aloe Vera 24h cream moisturize & balance
 • Certifikáty
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Doplnok stravy Fin Chloretabs obsahuje nutrične bohatú sladkovodnú riasu Chlorella pyrenoidosa, ktorá je zdrojom chlorofylu, CGF rastového faktora, proteínov a vlákniny. Ich vzájomné pôsobenie prispieva k normálnej činnosti tráviaceho systému a detoxikáciu organizmu.

Zloženie v 1 tablete:

 • prečistenie
 • prirodzená obranyschopnosť
 • Normálne trávenie a funkcia pečene, prečistenie

Prídavné látky:

44 mg látky protihrudkujúce (mikrokryštalická celulóza, oxid kremičitý, stearan horečnatý)

Dávkovanie:

Užívajte 1-5 tabliet denne, zapite dostatočným množstvom tekutín, nepodávajte pred spaním.

Na začiatku užívania lieku sa odporúča brať 1 tabletu denne, potom 2 tablety a postupne pridávať na max. 5 tabliet denne. Vždy nalačno a dostatočne zapiť, najlepšie ďalšiu polhodinu nič neprijímať ústami.

Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu minimálne 2-3 mesiacov.

Ak užívate okrem produktu s chlorellou tiež vitamín C, doporučujem odstup 3 hodiny.

Balenie:

290 tabliet - dávka na 2-9 mesiacov

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Pri počiatočnom podávaní lieku môže dôjsť k prechodnému zhoršeniu stavu, ktorý je dôsledkom čistenia organizmu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Výživový. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte pri teplote do 25 ° C. Krajina pôvodu Fínsko.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete tiež produkt Slovenská chlorella so selénom 900 tbl. a ďalšie prípravky s chlorellou a ďalšie produkty pre detoxikáciu organizmu .

Informacie o značke Finclub

FINCLUB je česká spoločnosť, ktorá úspešne pôsobí na trhu už viac ako 15 rokov a v súčasnosti má k dispozícii 19 distribučných centier rozmiestnených v jednotlivých regiónoch Slovenskej republiky. Pre slovenský trh FINCLUB vyberá produkty, ktoré sú zamerané na konkrétne, špecifické problémy tunajších obyvateľov, a tento výber je vždy prekonzultovaný s poprednými odborníkmi z oblasti medicíny. Základnými piliermi spoločnosti sú hodnoty ako serióznosť, dôraz na osobný rozvoj a kvalita služieb a produktov. FINCLUB sa prostredníctvom svojich produktov a služieb snaží pomôcť všetkým na ceste k zdraviu, k úspechu a sebarealizácii.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


100%
Hodnotenie
26.08.2014

Výrobok Fin Chloretabs mi odporučil kožný lekár, ktorý mi diagnostikoval knuckle pads, ktoré sa mi vyskytlo po druhom pôrode. Ochorenie bolo dlho zamieňané s atopickým ekzémom. Nemá zatiaľ české označenie, nikto netuší, ako sa lieči. Lekár mi teda odporučil aspoň Chlorellu , že by mohla stav kože zlepšiť. Postihnuté miesta sú skutočne lepšie, ale či je to Chlorellou alebo tým, že je leto a pokožka kolenách viac dýcha (kolená navyše prešla kúpacej "kúrou" pri mori), nie som schopná v túto chvíľu povedať.

25.11.2013

S prípravkom Chloretabs som veľmi spokojný, robím si každý rok očisťovacie kúru čriev, som po operácii hrubého čreva (nádor, rakovina) a preto na neho nedám dopustiť. Všetko sa krásne vyčistí a mám z toho dobrý pocit.

30.10.2012

Dobrý deň, Fin Chloretabs je, myslím, veľa kvalitnej a zo začiatku pôsobil prípravok viac laxatívne, čo asi splnilo účel, teraz keď si telo na liek zvyklo, je to ok.

18.11.2009
Tentokrát som si prípravok Chloremax kúpila skôr preventívne. Kedysi (je to asi 5 rokov) som ho vyskúšala prvýkrát. Trpela som vtedy vredy na dvanástniku, (asi 7 rokov), po doužívaní Chloremax, mi problémy úplne zmizli, a to do dnešnej doby. Manžela som k užívaniu tiež prehovorila, má astmu. Ťažkosti s dýchaním, výrazne ustúpili, a lieky na astmu užíva výnimočne.
HORE