loading

CHLOROPHYLL STAR 60 tob.

Značka: Starlife | Kód: z5167 | Doplnok stravy
Starlife CHLOROPHYLL STAR 60 tob.
Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Doplnok stravy CHLOROPHYLL STAR obsahuje chlorofyl, skupinu zelených farbív vyšších rastlín, ktoré sa zúčastňujú metabolizmu kyslíka.

Chlorofyl je spojený so železom a podieľa sa na tvorbe krvného farbiva - hemoglobínu, ktorý umožňuje v procese dýchania prenos kyslíka do tkanív.

Zloženie v 1 kapsuli:

60 mg  Chlorofyl
 • tvorba hemoglobínu

Prídavné látky:

olej zo sójových bôbov, oxid kremičitý (protihrudkujúca látka), želatínová kapsula

Dávkovanie:

Užívajte 1-2 kapsuly denne s jedlom. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu minimálne 2-3 mesiacov.

Balenie:

60 kapsúl - dávka na 1-2 mesiace

Upozornenie:

Doplnok stravy. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Skladujte na suchom tmavom mieste. Obsahuje alergénne zložku - sójové bôby a výrobky z nich. Krajina pôvodu USA.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky s chlorofylom .

Informacie o značke Starlife

Filozofiou spoločnosti STARLIFE je ponúknuť ľuďom zdravšiu a kvalitnejšiu cestu životom. Zakladateľom a majiteľom spoločnosti STARLIFE je Robert Změlík, olympijský víťaz v desaťboji z Barcelony, ktorý sa na základe vlastných úspešných skúseností rozhodol vytvoriť široký sortiment účinných doplnkov stravy. Produkty sú určené pre každého, kto si chce udržať dobrú kondíciu, silu a vytrvalosť, kto si chce cielene uchovať skvelé zdravie a zlepšiť životný štýl sebe aj svojim blízkym. Špičková kvalita produktov spoločnosti Starlife je založená na unikátnej technológii spracovania, ktorá zaručuje maximálnu vstrebateľnosť obsiahnutých látok (92-95%). Pre tieto produkty je charakteristická vysoká účinnosť bez nežiaducich vedľajších účinkov a rýchly nástup účinkov. Na užívanie produktov nevzniká návyk. S pomocou produktov spoločnosti STARLIFE dokáže ľudský organizmus dosiahnuť harmóniu vo všetkých troch oblastiach - fyzickej, psychickej a emocionálnej. Základná rada produktov je zložená z prírodných ingrediencií, ktorých dokonalá vyváženosť bola overená storočnými skúsenosťami filozofie čínskej dynastie Ming a umocnená východnými múdrosťou, s poznatkami najnovších vedeckých štúdií. Účinky produktov sú dlhotrvajúce a pretrvávajú aj po skončení ich užívania. Užívaním produktov spoločnosti STARLIFE sa organizmus doslova nabíja energiou.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


100%
Hodnotenie
30.10.2012

Ďakujem za Váš záujem je to veľmi milé. Dôvod nákupu ( Tabebuia impetiginosa - čaj , Symbi I - probiotikum , Allivictus spray , Jedľový olej , Super Acidophilus Klas 10 miliárd , Citrovital kvapky , Super Cesnak , Chlorophyll a Pau D'Arco ) bola stále opakovaná vaginálna kvasinková infekcia. Všetko, čo som si objednala som tiež naraz podľa dávkovania užívala. Nemám teraz vôbec žiadne problémy, som nadšená. Neviem, ktorý z prípravkov mi pomohol najviac, ale rada by som si objednala znova.

01.11.2009

Dobrý deň, s prípravkom Chlorophyll som veľmi spokojná. Trpela som neustálym mravčením ako v pravej, tak aj v ľavej časti dutiny nosnej. Toto mravčenie prechádzalo až v bolesť, ktorá mi spôsobovala silné bolesti v oblasti čela a postupne hlavy. Zlepšenie som pocítila veľmi skoro asi po 14 dňoch. Tento prípravok som si objednala na odporúčanie p. Dr. M. Kučeru po dotazu v e-poradni. Užívam tiež prípravok Mumio (Gold Power) , ktorý mi veľmi pomáha k celkovej regenerácii pri liečení viróz.

01.11.2009
Dobrý deň, áno, som s prípravkom Chlorophyll spokojný a pôsobí na mňa veľmi dobre. Mnohokrát ďakujem.
HORE