loading

Cholesten 60 kapsúl

Značka: Advance nutraceutics | Kód: z4526 | Doplnok stravy
Advance nutraceutics Cholesten 60 kapsúl
Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Cholesten je prírodný prípravok, ktorý obsahuje komplex prírodných aktívnych látok. Základom je extrakt z červenej ryže, ktorý vďaka pôsobeniu kvasinky Monascus purpureus obsahuje vysoké množstvo látok zvanej monacolinu podporujúcich normálnu hladinu cholesterolu.

Zloženie v 1 kapsuli:

 • Pri prívode 10 mg monacolinu K z prípravkov z červenej fermentovanej ryže prispieva konakolin K k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi.

Prídavné látky:

sacharóza, škrob (plnidlá), askorbát sodný, kyselina citrónová (antioxidanty), oxid kremičitý, stearan horečnatý (látky protihrudkujúce), želatína (kapsule)

Dávkovanie:

Užívajte 1 kapsulu denne najlepšie po jedle a dostatočne zapite. Prípravok Cholesten je vhodný na dlhodobé užívanie.

Balenie:

60 kapsúl - dávka na 2 mesiace

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nevhodné pre deti, mládež, tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zo zložiek produktu a pri ochorení pečene, obličiek alebo svalovými poruchami. V prípade, že užívate lieky na cholesterol, poraďte sa o vhodnosti užívania doplnku stravy s lekárom alebo lekárnikom. Nevhodné pre osoby s intoleranciou statínov. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Nie je učené ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu a tme pri teplote do 25 ° C. Ukladajte mimo dosahu detí! Bez obsahu laktózy a bez lepku.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie produkty priaznivo ovplyvňujúce hladinu cholesterolu .

Informacie o značke Advance nutraceutics

Základom stratégie našej spoločnosti ADVANCE NUTRACEUTICS je mať najlepšie produkty na trhu, ktoré obsahujú tie najúčinnejšie prírodné látky, ktorých vhodnou kombináciou je dosiahnutý maximálny účinok. Pri výrobe používame len tie najkvalitnejšie suroviny s certifikáciou kvality a pôvodu a celý výrobný proces podlieha prísnej kontrole.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


100%
Hodnotenie
17.02.2015

S prípravkami Cholesten a Cordyceps Premium som spokojný, došlo k rýchlemu poklesu cholesterolu k normálnym hodnotám. Prípravok som odporučil známym.

100%

23.09.2019
Jediný prípravok ktorý mi dal do poriadku môj vysoký cholesterol!!!!! Vrele odporúčam každému, kontakt si zobrala aj moja pani doktorka, ktorá bola prekvapená z výsledku po jeho užívaní. Odporučí ostatným pacientom, ktorí neznášajú statíny .
HORE