loading

Čistič a osviežovač chladničiek Bionicu FF-210

Značka: Högner | Kód: z43363
Högner Čistič a osviežovač chladničiek Bionicu FF-210
Darček
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} ušetříte {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} {{ vivalang.currencySlashPiece }}
{{ product.price }}
{{product.delivery}}
 • HÖGNER - Nápojová fľaša Ionic-CARE 0,7 l
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba dodání
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90€ 1,90 €.

  3 způsobů dopravy
  Vyberte si ten nejmilejší způsob dopravy. K dispozici vám je dodání Do ruky od České pošty, IN TIME, který zásilku doručí na adresu nebo do výdejního automatu, PPL, výdejní místa PPL ParcelShop a Uloženky a naše vlastní výdejny.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 1 rok
  × Lehota na vrátenie 1 rok

  1 rok na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 1 roka od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Čistič a osviežovač chladničiek Bionicu je ideálny pre použitie v chladničke - predlžuje trvanlivosť potravín (napr. Mäso, ovocie, zelenina) a prirodzene eliminuje pachy. Možno ho použiť aj do skríň, šatníkov, botníkov, na toaletách a v iných uzavretých priestoroch bez prítomnosti osôb.

Prístroj Bionicu FF-210 používa technológia ionizácie a produkcia ozónu (O3), ktorý má dezinfekčné účinky. Bionicu FF-210 operačný cykly prístroja sa nastavujú jedným tlačidlom, ktoré riadia vstavaný inteligentný mikroprocesor. Prístroj má 2 úrovne nastavenia chodu (LOW a HI) podľa veľkosti priestoru, kde je využívaný. Úroveň nastavenia indikuje blikajúca LED dióda. Výdrž prístroja je až 3 mesiace na 3 AA batérie.

Čistič a osviežovač chladničiek Bionicu FF-210:

 • neutralizuje pachy a prečisťuje vzduch,
 • zabraňuje rastu plesní a množenie škodlivých baktérií - účinnosť až 95%,
 • potláča kontaminácii potravín,
 • ničí jedovaté pesticídy, ktoré sa vyskytujú na povrchu ovocia a zeleniny,
 • predlžuje trvanlivosť mäsa, ovocia a zeleniny.

Technické parametre:

 • napájanie: 3x AA 1,5 V (DC 4,5 V) - tužkové batérie,
 • príkon: 0,5 W,
 • rozmery: 116 x 80 x 70 mm,
 • váha prístroja: 150 g (bez batérií),
 • produkcia ozónu: <0,05 ppm,
 • pre chladničky: do 400 litrov.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prístroje a pomôcky .

Informacie o značke Högner

Spoločnosť HÖGNER ponúka unikátne produkty určené pre vaše zdravie a moderný životný štýl. Všetky ponúkané produkty sú certifikované v súlade i nad rámec platnej legislatívy, čo potvrdzuje ich kvalitu. V sortimente spoločnosti HÖGNER nájdete napr. čističky a ionizátory vzduchu Ionic-CARE a ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Ocean-CARE .

AKCE: k objednávce 1 ks Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 1 ks nebo 1 ks Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 2 ks (zvýhodněné dvojbalení) obdržíte Nápojovou lahev Ionic-CARE 0,7 l ZDARMA. Akce platí do 30. 11. 2017 nebo do vyprodání zásob!

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


100%
Hodnotenie
23.06.2017
Čistič a osviežovač chladničiek zatiaľ máme krátku dobu, ale sme s ním spokojní. Lednice nie je cítiť a čistič funguje. Verím, že bude slúžiť aj naďalej.
25.10.2016
Osviežovač chladničiek môžem len odporučiť. Používame ho mnoho rokov ak terajší kúpe sme pristúpili po tom, čo u predchádzajúceho osviežovače skorodovala kontakty a odlomil sa. Takže teraz pokračujeme s modernejším typom.
03.12.2014

S čističom a osviežovačom chladničiek som veľmi spokojná. V chladničke nie je zápach a potraviny vydržia podstatne oveľa dlhšie. S čističkou vzduchu som tiež veľmi spokojná. Vzduch je vyčistený, je menej prachu. Manžel má problém s chrápaním a keď čističku na noc zapnem, naozaj prestane chrápať a spí pokojne.

14.06.2013

S produktmi Čistička vzduchu a Čistič a osviežovač chladničiek som spokojná.

21.05.2013

S prístrojmi Čistič a osviežovač chladničky a Čistička vzduchu Ionic-CARE som zatiaľ spokojný. Plní funkciu tak, ako bolo deklarované. Stále odporúčajú širšej rodine aj známym.

HORE