loading

Citrovital 30 kapsúl

Značka: Herb Pharma | Kód: z2682
Herb Pharma Citrovital 30 kapsúl
Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 6 mesiacov
  × Lehota na vrátenie 6 mesiacov

  6 mesiacov na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 6 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Citrovital kapsule sú prírodný prostriedok so širokým spektrom účinnosti získaný z jadierok grapefruitu, ktorý obsahuje hlavne bioflavonoidy. Prirodzene zvyšuje vitalitu a obranyschopnosť organizmu.

Obsahuje extrakt z grapefruitových jadierok (z toho 45% bioflavonoidov).

Zloženie v 1 kapsuli:

Prídavné látky:

mikrokryštalická celulóza (plnidlo), želatína, stearan horečnatý (protihrudkujúca látka)

Dávkovanie:

Užívajte 1 kapsulu denne, pol hodiny pred jedlom alebo tesne po jedle.

Balenie:

30 (svetlých) kapsúl - dávka na 1 mesiac

Upozornenie:

Doplnok stravy. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nesmie sa užívať ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte stanovenú odporúčanú dennú dávku. Skladujte na suchom mieste pri teplote 10-25 ° C. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Krajina pôvodu Švajčiarsko.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie produkty radu Citrovital a ďalšie prípravky s grapefruitom .

Ďalšie informácie o produkte Citrovital kapsule nájdete v článku ... a od tej doby som nestonala!

Produkt je tiež v sekciach

Celková imunita - Problematiky - Imunita, obranyschopnosť

Informacie o značke Herb Pharma

Švajčiarska spoločnosť HERB PHARMA je výrobcom a dodávateľom výrobkov v oblasti zdravotných pomôcok, výživových doplnkov a špeciálnej kozmetiky. HERB PHARMA prichádza na globálny trh s jasnou koncepciou a víziou pre konečného zákazníka, s víziou zdravia založeného na prírodných produktoch. Spojenie prírody so zdravím človeka je prirodzeným vývojom existencie ľudskej civilizácie, ktoré aj v najbližších desaťročiach bude hrať veľmi dôležitú úlohu pre zvýšenie celkovej kvality života ľudstva. História firmy HERB-PHARMA spadá do druhej polovice roka 1992, od kedy sa datuje zahájenie aktivít spoločnosti v segmente farmaceutických a parafarmaceutických výrobkov. Zaujíma vás Herb Pharma viac? Pozrite sa na video .

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


100%
Hodnotenie
07.06.2017
S potravinovým doplnkom Citrovital som veľmi spokojná. Pomáha v obranyschopnosti tela proti všetkým možným vírusom a baktériám. Mám veľký problém s imunitou. Pri užívaní jedinej kapsule prípravku Citrovital za deň je má imunita stále dobrá a cenovo je tento potravinový doplnok výhodný. Osvedčil sa mi aj pri prevencii opakujúcich sa problémov s močovými cestami. Podľa mňa je to skvelý a jedinečný potravinový doplnok tohto druhu u nás.
30.10.2013

V období poszimu trpím infekciou horných aj dolných dýchacích ciest a produktom Citrovital kvapky sa snažím docieliť, aby priebeh nebol komplikovaný. Posilňuje organizmus pre prípad vírusových ochorení, prechladnutí a pod. V minulosti sa mi Vemie osvedčil Grepofit .

24.04.2013

Dobrý deň, Hemo Plus + kyselina listová - Mám chronickú anémiu, po užívaní sa mi krvný obraz veľmi zlepšil a cítim sa lepšie. Citrovital kvapky - Používam pri nachladnutí, počas 3 dní som úplne fit.

17.01.2013

Dobrý deň, Tryptofán plus som kúpila pre otecka, ktorý má teraz veľké zdravotné problémy, ktoré mu samozrejme zanechávajú aj šrámy na psychike. Pozorujeme, že užívaním tryptofánu sa jeho psychický stav zlepšil a svoje ťažkosti znáša oveľa trpezlivejšie a vo väčšej pohode. Citrovital kvapky užívam už asi rok s občasnými prestávkami a nedám na ne dopustiť. Ich užívaním som si vyčistila dýchacie cesty od plesní a teraz nemusím užívať žiadne lieky na bronchiálnu astmu. Predtým som musela užívať kortikoidy. Dýcha sa ma oveľa lepšie a už nemám žiadne zahlienení ako predtým. Prostriedok na riad s aloe a citrónom je úplne výborný, perfektne odmasťuje pri použití malého množstva prostriedku. Od chvíle, čo som ho prvýkrát skúsila, nekupujem nič iné. Pri ostatných zakúpených produktov nepozorujem zatiaľ žiadne výrazné účinky.

30.10.2012

Dobrý deň, k vyššie uvedeným produktom: čaju ( Cejlónsky zelený čaj s jazmínom , Čistý zelený čaj , Zelený čaj, granátové jablko & brusnica ) Všetky vynikajúce, chutné a osviežujúce. Citrovital - Osvedčený produkt, užívam už tretí jeseň a zimu.

Další produkty od značky Herb Pharma

HORE