loading

Citrovital kvapky 25 ml

Značka: Herb Pharma | Kód: z2125 | Doplnok stravy
Herb Pharma Citrovital kvapky 25 ml
Vege
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegetariánske produkty

Vegan
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegánske produkty

Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Citrovital kvapky sú prírodný prostriedok so širokým spektrom účinnosti získaný z jadierok grapefruitu, ktorý obsahuje hlavne bioflavonoidy. Prirodzene zvyšuje vitalitu a obranyschopnosť organizmu.

Prídavné látky:

rastlinný glycerol (zahusťovadlo), purifikovaná voda

Dávkovanie:

Užívajte 5-15 kvapiek 2x denne, rozrieďte vo vode alebo inom vhodnom nápoji

Balenie:

25 ml

Upozornenie:

Doplnok stravy. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nesmie sa užívať ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte stanovenú odporúčanú dennú dávku. Neužívajte nerozriedenej! Kvapky majú horkú chuť! V prípade vniknutia do očí vypláchnite ihneď dôkladne vodou. Skladujte na suchom mieste pri teplote 10-25 ° C. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Krajina pôvodu Švajčiarsko.

Náš tip:

Ďalšie informácie o produkte Citrovital kvapky nájdete v článku ... a od tej doby som nebolelo! .

Informacie o značke Herb Pharma

Švajčiarska spoločnosť HERB PHARMA je výrobcom a dodávateľom výrobkov v oblasti zdravotných pomôcok, výživových doplnkov a špeciálnej kozmetiky. HERB PHARMA prichádza na globálny trh s jasnou koncepciou a víziou pre konečného zákazníka, s víziou zdravia založeného na prírodných produktoch. Spojenie prírody so zdravím človeka je prirodzeným vývojom existencie ľudskej civilizácie, ktoré aj v najbližších desaťročiach bude hrať veľmi dôležitú úlohu pre zvýšenie celkovej kvality života ľudstva. História firmy HERB-PHARMA spadá do druhej polovice roka 1992, od kedy sa datuje zahájenie aktivít spoločnosti v segmente farmaceutických a parafarmaceutických výrobkov. Zaujíma vás Herb Pharma viac? Pozrite sa na video .

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


90%
Hodnotenie
19.04.2017
S produktom Citrovital kvapky som úplne spokojná. Mám viac energie, lepšiu pleť a zažívanie. Keďže celý život nejem ovocie a zeleninu, bolo moje telo v katastrofálnom stave. Kvapky pomohli viac než som čakala.
26.09.2016
makový olej už som vybrala, teraz beriem makový olej prírodné. Citrovital kvapky berie manžel, je po operácii a má zníženú imunitu, takže chytí každú infekciu. Ja som zaznamenala kvalitnejší spánok a upokojenie, manžel sa rýchlejšie dostal z vírusového ochorenia.
11.12.2014

GrepoSept - ústny sprej nemá moc príjemnú chuť, ale myslím, že pomohol s potlačením streptokoka v hrdle. Po ďalšom výteru už nebol zistený. Ako ďalší doplnok v boji proti tomuto bacily sme používali Citrovital kvapky . Túto zimu sme sa zatiaľ obišli v celej rodine bez ATB. Používam grapefruitového kvapky preventívne naďalej.

07.07.2014

Kvapôčky Citrovital kupujem už niekoľko rokov a za tú dobu neviem, čo je to zápal močových ciest, chrípka, ani črevná chrípka. Spoľahlivo likviduje všetky nežiadúce baktérie v tele. Doma nikdy nesmie chýbať.

16.06.2014

S prípravkom Citrovital som spokojná, odporúčam ho aj svojim pacientom na zápal ďasien, celkové ochorenie ako virózy pod.

HORE