loading

Knihy Čo s doktorom - cesta etikoterapie Aj. diel (Vladimír Vogeltanz)

Kód produktu: z2616

Dostupnosť:do 1.6. u vás
Cena:9,20 €

Do obľúbených

 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba dodania ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás je totiž dopravné už od 1,90 €.

  Doprava zdarma
  Urobiť si väčšiu radosť sa oplatí. Pri nákupe nad 50,00 € je totiž doprava úplne ZDARMA.

  4 spôsoby dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám je dodanie DPD na adresu i DPD výdajna miesta, Slovenská pošta a Uloženka v Bratislave.

 • Lehota na vrátenie 1 rok × Lehota na vrátenie 1 rok

  1 rok na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. Počas 1 roka od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

 • Lekárska poradňa ZADARMO Lekárska poradňa ZADARMO
KnihyČo s doktorom - cesta etikoterapie Aj. diel (Vladimír Vogeltanz)236.26out_of_stock

Popis:

Kniha je v českom jazyku.

Od tušenie k vedomostiam, od operácií tela k operáciám duše. Tak by sa dala nazvať životnú púť autora knihy Čo s doktorom - cesta etikoterapie, ktorá je vlastne "Správou zo študijnej cesty". Po pätnástich rokoch strávených na operačných sálach a ambulanciách nemocníc odchádza z medicíny preto, aby sa mohol plne venovať skutočnému uzdravovanie chorých. Etikoterapia hľadá v živote chorého miesto, kde sa odklonil od vesmírneho poriadku vecí, od zákona lásky a jednoty. Je-li nájdených a odstránených ono blokujúce presvedčenie a zmenený životný spôsob, môže ešte len dôjsť ku skutočnému uzdraveniu v duchu, a tým na eliminovanie hmotných príznakov v tele.

Najvýznamnejším pokračovateľom etikoterapie uplatnenej v praxi je v súčasnej dobe MUDr. Vladimír Vogeltanz. Vyštudoval medicínu na Univerzite Karlovej. Pôsobil ako zástupca primára nosového, ušného a krčného oddelenia nemocnice v Strakoniciach. V roku 1993 ukončil lekársku prax a vystúpil z Českej lekárskej komory. Ako jediný u nás začal praktizovať liečebnú metódu Etikoterapia.

Úryvok z úvodu:

Rozprávačské umenie MUDr. Vladimíra Vogeltanz prezrádza prirodzený talent a potvrdzuje, že ten, kto vážne "rozoberá" čiasi psychiku, ešte nemusí byť suchár. Tak ako kedysi dokázal svojim vtipom, šarmom, chlapčenským klaunstvom, sebairóniou a vlastnými filozoficko-lyrickými pesničkami baviť návštevníkov koncertov jednej folkovej kapely, jeho filozofia, lyrika a klaunství oslovujú dnes aj návštevníkov jeho prednášok. Ani táto prax sa v knihe nezaprie. Svoje poznatky nereprezentuje dr. V. Vogeltanz s bohorovne tou nepriestrelnosťou, ktorú tak často sami oplývajú a ktorú nás zahlcujú ako mnohí lekári, tak liečitelia.

Všetko je u neho akosi v pohybe, vo vývoji: poznanej zákonitosti nevyplývajú z autority lekára, ale zo samovoľného spádu logiky vecí, ktorú poradca klientovi iba pomáha odhaliť. Autor len zapojil svoj nezdolný motor samostatného odvážneho hledačství, puzeného túžbou naozaj pomôcť a dopátrať sa vždy čo možno najhlbšieho poznania toho, čo mu prichádza do cesty.

Počet strán: 138

Rozmery: 125 x 205 mm

Väzba: viazaná

Jazyk: český

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež Čo s doktorom - etikoterapie II. diel (Vladimír Vogeltanz) .

Ďalšie informácie o knihe Čo s doktorom - cesta etikoterapie Aj. diel nájdete v článkoch Lekár, liečiteľ alebo my sami? a Cesta etikoterapie - Čo s doktorom II. diel.

Články MUDr. Vladimíra Vogeltanz:

Značka:

Knihy

Prezerali ste tieto produkty

 • Knihy Čo s doktorom - cesta etikoterapie Aj. diel (Vladimír Vogeltanz)
Dopravné už od 1,90 €,
nad 50,00 € ZADARMO
x
prvni