loading

Čo s doktorom - cesta etikoterapie Aj. diel (Vladimír Vogeltanz)

Značka: Knihy | Kód: z2616
Knihy Čo s doktorom - cesta etikoterapie Aj. diel (Vladimír Vogeltanz)
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 6 mesiacov
  × Lehota na vrátenie 6 mesiacov

  6 mesiacov na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 6 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Kniha je v českom jazyku.

Od tušenie k vedomostiam, od operácií tela k operáciám duše. Tak by sa dala nazvať životnú púť autora knihy Čo s doktorom - cesta etikoterapie, ktorá je vlastne "Správou zo študijnej cesty". Po pätnástich rokoch strávených na operačných sálach a ambulanciách nemocníc odchádza z medicíny preto, aby sa mohol plne venovať skutočnému uzdravovanie chorých. Etikoterapia hľadá v živote chorého miesto, kde sa odklonil od vesmírneho poriadku vecí, od zákona lásky a jednoty. Je-li nájdených a odstránených ono blokujúce presvedčenie a zmenený životný spôsob, môže ešte len dôjsť ku skutočnému uzdraveniu v duchu, a tým na eliminovanie hmotných príznakov v tele.

Najvýznamnejším pokračovateľom etikoterapie uplatnenej v praxi je v súčasnej dobe MUDr. Vladimír Vogeltanz. Vyštudoval medicínu na Univerzite Karlovej. Pôsobil ako zástupca primára nosového, ušného a krčného oddelenia nemocnice v Strakoniciach. V roku 1993 ukončil lekársku prax a vystúpil z Českej lekárskej komory. Ako jediný u nás začal praktizovať liečebnú metódu Etikoterapia.

 

Úryvok z úvodu:

Rozprávačské umenie MUDr. Vladimíra Vogeltanz prezrádza prirodzený talent a potvrdzuje, že ten, kto vážne "rozoberá" čiasi psychiku, ešte nemusí byť suchár. Tak ako kedysi dokázal svojim vtipom, šarmom, chlapčenským klaunstvom, sebairóniou a vlastnými filozoficko-lyrickými pesničkami baviť návštevníkov koncertov jednej folkovej kapely, jeho filozofia, lyrika a klaunství oslovujú dnes aj návštevníkov jeho prednášok. Ani táto prax sa v knihe nezaprie. Svoje poznatky nereprezentuje dr. V. Vogeltanz s bohorovne tou nepriestrelnosťou, ktorú tak často sami oplývajú a ktorú nás zahlcujú ako mnohí lekári, tak liečitelia.

Všetko je u neho akosi v pohybe, vo vývoji: poznanej zákonitosti nevyplývajú z autority lekára, ale zo samovoľného spádu logiky vecí, ktorú poradca klientovi iba pomáha odhaliť. Autor len zapojil svoj nezdolný motor samostatného odvážneho hledačství, puzeného túžbou naozaj pomôcť a dopátrať sa vždy čo možno najhlbšieho poznania toho, čo mu prichádza do cesty.

Počet strán: 138

Rozmery: 125 x 205 mm

Väzba: viazaná

Jazyk: český

Informacie o značke Knihy

Pod značkou KNIHY nájdete všetky knihy, ktoré máme v ponuke.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


94%
Hodnotenie
15.01.2016
Knihy Čo s doktorom sú veľmi poučné až do tej miery, že som prestal fajčiť a to som denne fajčil krabičku cigariet denne. Vrelo odporúčam všetkým, ktorým záleží na nich samotných a tým aj na ich okolie.
10.04.2014

Knihy Čo s doktorom som si so záujmom prečítal a odporučil je aj blízkym ľuďom v mojom okolí.

28.02.2014

Knihy MUDr. Vogeltanz Čo s doktorom - cesta etikoterapie ma natoľko oslovili, že som sa zúčastnila jedného seminára o etikoterapie a rozhodla som sa ju študovať.

03.02.2014

Úžasné precitnutie. Knihu Čo s doktorom - cesta etiokoterapie som si kúpila z dôvodu nespokojnosti s liečbou chemickými liekmi. Táto kniha poskytuje skvelý náhľad, prečo nie.

25.11.2013

Čo s doktorom je krásna kniha. Prečítala som ju ešte v ten deň, čo prišla. Teraz ju čítam druhýkrát a stále nachádzam nové a nové informácie.

HORE