loading

Čo s doktorom - cesta etikoterapie II. diel (Vladimír Vogeltanz)

Značka: Knihy | Kód: z2617
Knihy Čo s doktorom - cesta etikoterapie II. diel (Vladimír Vogeltanz)
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 6 mesiacov
  × Lehota na vrátenie 6 mesiacov

  6 mesiacov na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 6 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Kniha je v českom jazyku.

Aká je medicína na prahu 21. storočia pohľadom skoršieho lekára a terajšieho etikoterapeuta? Aké sú hranice klasickej medicíny a čo jej chýba? A čo môže ponúknuť etikoterapie? Od liekov a liečebných postupov sa dostávame do príčinnej oblasti chorôb, kam môže preniknúť každý z nás, keď je toho už schopný, alebo s pomocou terapeuta. Chorý sám pozná alebo tuší skutočnú príčinu svojej choroby a môže ju odstrániť vlastnými morálnymi a voľnými silami. S touto duševne duchovnej medicínou pracuje etikoterapie.

Najvýznamnejším pokračovateľom etikoterapie uplatnenej v praxi je v súčasnej dobe MUDr. Vladimír Vogeltanz. Vyštudoval medicínu na Univerzite Karlovej. Pôsobil ako zástupca primára nosového, ušného a krčného oddelenia nemocnice v Strakoniciach. V roku 1993 ukončil lekársku prax a vystúpil z Českej lekárskej komory. Ako jediný u nás začal praktizovať liečebnú metódu Etikoterapia.

Úryvok z úvodu:

Vladimír Vogeltanz nám zo svojej praxe približuje skutočné príbehy klientov. Spoločne budeme odkrývať ich postupné uvedomovanie sa, hľadanie cesty a zmysle života. Dotkneme sa radu konkrétnych chorôb - depresia, bulímia, roztrúsenej sklerózy, kŕčových žíl, rakoviny - aj radu neblahých životných postojov. Čo je ich príčinou? Aké zvyky je sformovali? Kto ustanovil tieto zvyky a prečo ich považuje za správne, trvalé a jedine možné - teda samozrejmé? A čo sa stane, keď etikoterapeut nastolí iný pohľad? Aké reakcie môže očakávať? Autor ide ešte ďalej - ide pod príbehy, aby pomenoval a zovšeobecnili, čo majú spoločné, čo vypovedajú o ľudskej duši. Kniha je svedectvom. Svedectvom o stave slovenskej rodiny a spoločnosti, kde - hoci je proklamovaná rovnoprávnosť medzi mužmi a ženami - autor jasne vidia a pomenúva skutočné postavenie žien. Ovšem hrdinami sú aj muži, hľadajúci a túžiaci po poznaní a pochopení.

Počet strán: 154

Rozmery: 125 x 205 mm

Väzba: viazaná

Jazyk: český

Informacie o značke Knihy

Pod značkou KNIHY nájdete všetky knihy, ktoré máme v ponuke.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


100%
Hodnotenie
15.01.2016
Knihy Čo s doktorom sú veľmi poučné až do tej miery, že som prestal fajčiť a to som denne fajčil krabičku cigariet denne. Vrelo odporúčam všetkým, ktorým záleží na nich samotných a tým aj na ich okolie.
10.04.2014

Knihy Čo s doktorom som si so záujmom prečítal a odporučil je aj blízkym ľuďom v mojom okolí.

28.02.2014

Knihy MUDr. Vogeltanz Čo s doktorom - cesta etikoterapie ma natoľko oslovili, že som sa zúčastnila jedného seminára o etikoterapie a rozhodla som sa ju študovať.

03.02.2014

Úžasné precitnutie. Knihu Čo s doktorom - cesta etiokoterapie som si kúpila z dôvodu nespokojnosti s liečbou chemickými liekmi. Táto kniha poskytuje skvelý náhľad, prečo nie.

25.11.2013

Čo s doktorom je krásna kniha. Prečítala som ju ešte v ten deň, čo prišla. Teraz ju čítam druhýkrát a stále nachádzam nové a nové informácie.

HORE