loading

Coenzym Extra! Max 100 mg 30 tob. + 15 tob. ZADARMO

Značka: Simply You | Kód: z5109 | Doplnok stravy
Simply You Coenzym Extra! Max 100 mg 30 tob. + 15 tob. ZADARMO
Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Coenzym Extra! Max je doplnok stravy s vyváženým zložením, ktorý pozitívne pôsobí na normálnu funkciu srdca (vitamín B1) a podporuje správne fungujúci energetický metabolizmus (vitamín B1). Účinnosť tohto lieku zaisťuje unikátna kombinácia coenzymu Q10, omega-3 PUFA, vitamínu E a najmodernejšej technológie výroby. Vzájomné synergické pôsobenie týchto troch látok výrazne zvyšuje účinnosť prípravku.

Zloženie v 1 tobolke:

100 mg  Koenzým Q10
 • Prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom, ak sa v jednej dávke aspoň 1,5 mg vitamínu E.
 • Prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu
 • Prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy
 • Prispieva k správnej funkcii psychiky
 • Ak je v jednej dávke aspoň 0,21 mg vitamínu B1, tak možno tvrdiť:
 • Prispieva k normálnej činnosti srdca

Prídavné látky:

včelí vosk (leštiaca látka), sójový olej, prírodné farbivo karamel (farbivo), lecitín, sorbitol (zahusťovadlo), čistená voda, želatína (kapsula), glycerín (zahusťovadlo)

Dávkovanie:

Užívajte 1 kapsulu denne. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu minimálne 2-3 mesiacov.

Balenie:

30 toboliek + 15 toboliek ZADARMO - dávka na 45 dní

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Obsahuje sóju. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu a tme pri teplote 15-25 ° C.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky s koenzýmom Q10 a ďalšie produkty na obehový systém .

 

Ďalšie informácie o produkte Coenzym Extra Max 100 mg nájdete v článku Bezpečnosť koenzýmu Q10 bola overená aj pri denných dávkach 1200mg .

Informacie o značke Simply You

Spoločnosť SIMPLY YOU Pharmaceuticals as. je dynamicky rastúca spoločnosť špecializujúca sa na výskum, vývoj, výrobu a distribúciu vysoko kvalitných nutraceutík, farmakosmetiky a zdravotníckych pomôcok. Naše prípravky sa vyznačujú vysokou kvalitou, účinnosťou a konkurencieschopnou cenou. Aktivity spoločnosti SIMPLY YOU Pharmaceuticals as. sú rozprestreté celosvetovo, produkty spoločnosti sú distribuované do takmer dvoch desiatok krajín.

Výrazné investície do výskumu, vývoja, moderných technológií a efektívnosti procesov umožňujú vysokú mieru uspokojenia potrieb našich zákazníkov. Poskytujeme komplexný informačný servis ako lekárom a lekárnikom, tak spotrebiteľom, ktorí aktívne starajú o svoje zdravie. Našou filozofiou je aktívne sa podieľať na zlepšení zdravia zákazníkov a prispievať tak k ich šťastnejšiemu a spokojnejšiemu životu.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


100%
Hodnotenie
24.11.2014

Coenzym Extra! Max užívam dlhodobo a som s ním veľmi spokojná. Môžem ho odporučiť všetkým ľuďom, ktorí užívajú lieky - statíny - na zníženie hladiny cholesterolu v krvi.

14.11.2013

S produktmi Super Cesnak a Coenzym Extra! Max som maximálne spokojná a môžem odporučiť oba produkty každému po 60. roku veku pre zlepšenie telesnej kondície.

19.08.2013

Coenzym Extra Max užívam na kompenzáciu liekov na zníženie cholesterolu. Cítim sa dobre, mám veľa energie. Zatiaľ sú všetky výsledky pri kontrolných odberoch v norme. Coenzym budem užívať aj naďalej a všetkým pacientom, ktorí berú "statíny" na zníženie cholesterolu ho odporúčam.

HORE