loading

Coffee Cordyceps 30 sáčkov

Značka: Klas | Kód: z43564
Klas Coffee Cordyceps 30 sáčkov

Produkt nie je k dispozícii. .
Ďakujeme za pochopenie.

Popis:

Inovatívny káva Coffee Cordyceps vám poskytne príjemný pôžitok, ktorý potrebujete pre správny začiatok dňa, ale tiež bude vhodným darčekom pre rodinu a priateľov.

Cordyceps je vzácna huba, ktorá rastie v horách Tibete, Nepálu a Číny. Cordyceps sinensis

alebo ak húsenica čínska sa používa v tradičnej čínskej bylinnej medicíne ako prírodný prostriedok po viac ako 2 000 rokov

. Je naozajstným klenotom a patrí k zlatému fondu čínskej medicíny.

 

Použitá instantná káva je pôvodom z Južnej Ameriky, z Brazílie. Výrobca má plantáže po celej krajine, predovšetkým v západnej hornatej časti, kde sa káva pestuje vo vyšších nadmorských výškach. Je zložená z 60% arabiky a 40% robusty, robusta predovšetkým doplňuje našej káve vyváženú chuť, aj keď inak u instantnej kávy nie je pomer tak dôležitý ako u kávy zrnkovej. Coffee KLAS

má pH 4,5 - 5,5 s obsahom kofeínu min

. 2%, je bez konzervantov, umelých dochucovadiel a farbív, sušená sprayováním a výbornej chuti sa špecifickým výraznou arómou.

Zloženie:

Dávkovanie:

Jednoducho rozpustite v 150 ml horúcej vody, zamiešajte a vychutnajte si instantnú gurmánsku kávu.

Balenie:

30 vreciek po 2,5 g

Upozornenie:

Uchovávajte na suchom mieste do 25 ° C. Výrobok neobsahuje žiadne konzervanty, umelé dochucovadlá a farbivá

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež Cordyceps Premium 90 kapsúl a ďalšie prípravky obsahujúce cordyceps .

 

Ďalšie informácie o produkte Coffee Cordyceps nájdete v článku Cordyceps sinensis .

Informacie o značke Klas

Firma KLAS je zárukou potravinových doplnkov najvyššej kvality. Dôkazom sú desaťtisíce spokojných a mimoriadne verných užívateľov viac než 14 rokov. Sortiment prípravkov KLASu zahrňuje vitamíny, minerály, rastlinné a bylinné extrakty aj probiotické kultúry. Starostlivý výber surovín, ktoré pochádzajú z rôznych kútov sveta, je pre nás samozrejmosťou a vyžadujeme ich bezkompromisnou akosť. Jednotlivé prípravky KLAS sú vyvinuté v spolupráci klasickej a alternatívnej medicíny tak, aby odviedli nežiaduce škodliviny a naopak doplnili telu Nejde látky. Cieľom hlbokého liečebného procesu je navrátenie potrebných samoliečebných funkcií tela a dosiahnutie zdravie. Prípravky KLASu sú teda určené pre tých zákazníkov, ktorí vedia, že sú zodpovední za vlastné zdravie a chcú sa vyliečiť v duchu motta KLASu "Meníme vzťah ľudí k vlastnému zdraviu".

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


100%
Hodnotenie
13.10.2016
Kávu s výťažkom liečivých húb kupujem už po niekoľkýkrát a veľmi nám chutí. Navyše hreje ten pocit, že je v nej niečo liečivého.
07.08.2014

Kávu Coffee Cordyceps užívam ako prevenciu - doplnok stravy, tj. spojil som príjemné s užitočným. Cordyceps CS-4 kupujem pre svoju ťažko chorú manželku. Tento liek sa stal na odporúčanie súčasťou jej doterajšej liečby. Zatiaľ sa aspoň subjektívne zdá, že pôsobí priaznivo. Iste však účinky lieku bude možné posúdiť po dlhšom užívaní.

28.01.2014

Kávu Coffee Cordyceps som si vybrala pre hubu Cordyceps. Zaujala ma. Zatiaľ som spokojná. Odporučiť - neviem, každý má iné chute, musí si vyskúšať.

HORE