loading

Coffee Reishi 30 sáčkov

Značka: Klas | Kód: z43563
Klas Coffee Reishi 30 sáčkov
Vege
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegetariánske produkty

Vegan
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegánske produkty

Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Inovatívny káva Coffee Reishi vám poskytne príjemný pôžitok, ktorý potrebujete pre správny začiatok dňa. Bude ale aj vhodným darčekom pre rodinu a priateľov.

Huba Reishi použitá v káve Coffee Reishi je špeciálna zmes pestovaná v Ázii a nijako neovplyvňuje vôňu ani chuť kávy. V tomto produkte je použitá Reishi (leskokôrka lesklá) iba tej najvyššej kvality.

Huba Reishi - leskokôrka lesklá (Ganoderma), označovaná aj ako "múdra huba" alebo "božská huba nesrmtelnosti", patrí medzi najstaršie prírodné byliny tradičnej čínskej medicíny, kde sa používala už pred 4000 rokmi.

Použitá instantná káva je pôvodom z Južnej Ameriky, z Brazílie. Výrobca má plantáže po celej krajine, predovšetkým v západnej hornatej časti, kde sa káva pestuje vo vyšších nadmorských výškach. Je zložená z 60% arabiky a 40% robusty, robusta predovšetkým doplňuje našej káve vyváženú chuť, aj keď inak u instantnej kávy nie je pomer tak dôležitý ako u kávy zrnkovej. Coffee KLAS má pH 4,5 - 5,5 s obsahom kofeínu min. 2%, je bez konzervantov, umelých dochucovadiel a farbív, sušená sprayováním a výbornej chuti sa špecifickým výraznou arómou.

Zloženie:

Rozpustná káva (92%)
 • Prirodzená obranyschopnosť - imunitný systém
 • Normálna hladina cholesterolu v krvi
 • Normálna funkcia obehovej sústavy

Dávkovanie:

Jednoducho rozpustite v 150 ml horúcej vody, zamiešajte a vychutnajte si instantnú gurmánsku kávu.

Balenie:

30 vreciek po 2,5 g

Upozornenie:

Uchovávajte na suchom mieste do 25 ° C. Výrobok neobsahuje žiadne konzervanty, umelé dochucovadlá a farbivá.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež Reishi 500 mg 90 kapslí a ďalšie prípravky s reishi .

Informacie o značke Klas

Firma KLAS je zárukou potravinových doplnkov najvyššej kvality. Dôkazom sú desaťtisíce spokojných a mimoriadne verných užívateľov viac než 14 rokov. Sortiment prípravkov KLASu zahrňuje vitamíny, minerály, rastlinné a bylinné extrakty aj probiotické kultúry. Starostlivý výber surovín, ktoré pochádzajú z rôznych kútov sveta, je pre nás samozrejmosťou a vyžadujeme ich bezkompromisnou akosť. Jednotlivé prípravky KLAS sú vyvinuté v spolupráci klasickej a alternatívnej medicíny tak, aby odviedli nežiaduce škodliviny a naopak doplnili telu Nejde látky. Cieľom hlbokého liečebného procesu je navrátenie potrebných samoliečebných funkcií tela a dosiahnutie zdravie. Prípravky KLASu sú teda určené pre tých zákazníkov, ktorí vedia, že sú zodpovední za vlastné zdravie a chcú sa vyliečiť v duchu motta KLASu "Meníme vzťah ľudí k vlastnému zdraviu".

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


100%
Hodnotenie
03.12.2014

Absolútna spokojnosť s produktami - BIO Matcha Tea Ceremony , Coffee Reishi , BALSAMIO - zubná pasta , Vironal a Peralgin .

26.06.2014

S oboma produktmi som spokojná. Kombuchu množíme a poctivo pijem. Coffee Reishi som už kúpila u vás znova, je lepšia ako ďalšia zelená káva s ďalším typom prísady, som spokojná.

HORE